USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Саакашвілі запропонували посаду віцепрем'єра

22 Квітня 2020 14:31
Колишнього керівника Одеської області, грузино-українського політика Міхеіла Саакашвілі можуть призначити віцепрем’єром із питань реформ в уряді Дениса Шмигаля.

Питання щодо Саакшвілі активно обговорюють у внутрішніх чатах фракцій, повідомляє Українська правда із посиланням на власні джерела.

Так, наразі намагаються зрозуміти «настрої депутатів» щодо цього питання. Голосування за призначення Саакашвілі може відбутися вже у п’ятницю, 24 квітня. Саме тоді нардепи зберуться на позачергове засідання.

Можливість призначення Саакашвілі на посаду віцепрем’єра підтвердила і заступниця фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук, пише Obozrevatel.

«Обговорення кандидатури буде відбуватися поетапно. Зараз же проходить сигнальне голосування в чатах груп. Виникають додаткові питання, тому ми вирішили до винесення питання додатково зустрітися фракцією, задати Саакашвілі питання», – розповіла вона.

Кравчук також зазначила, що вносити кандидатуру Саакашвілі буде президент Володимир Зеленський. Водночас, у порядку денному двох позачергових засідань парламенту на 24 квітня немає кадрових питань.

«Одне засідання буде присвячено прийняттю законопроєктів та постанов. А друге, що ініціюють депутати по обговоренню ТСК. Ідея появи Саакашвілі в Кабінеті міністрів – він повинен бути в хорошому сенсі тараном для реформ в країні», – наголосила заступниця фракції «Слуга народу».

У пресслужбі Саакашвілі також підтвердили, що він отримав пропозицію стати віцепрем’єром.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Активіст Показати IP 22 Квітня 2020 14:53
Докерувались. То вже краще Азарова покличте, з того толку більше буде.
Азіров до Активіст Показати IP 22 Квітня 2020 20:46
Тіхенько, ми з фьодравичєм уже пакуєм чімадани з растова.
Ага. Показати IP 22 Квітня 2020 15:09
Для відволікання уваги підійде. А так, - цирк.
скептик Показати IP 22 Квітня 2020 15:09
зелена зграйка, яка не має зеленого поняття, як здійснювати реформи, знайшла цапа-відбувайла
Dido Показати IP 22 Квітня 2020 15:32
Ще б рабіновича з пугачовою запросили б.
ігор луцький Показати IP 22 Квітня 2020 15:44
Головний реформатор Східної Європи.
лучанин Показати IP 22 Квітня 2020 16:01
Брак кадрів?
? до лучанин Показати IP 22 Квітня 2020 19:00
Мозгов!
Анонім Показати IP 22 Квітня 2020 16:02
Поверніть Кучму! Натішилися Україною без Кучми !
так таки так до Анонім Показати IP 22 Квітня 2020 17:03
Ще трошки-й Порошенка оцінять!
Да до так таки так Показати IP 22 Квітня 2020 19:00
Вже оцінили. Ждіть.
ототак Показати IP 22 Квітня 2020 16:46
Соросята рулять :))) А потім кажуть, що країна не з зовнє керується? :))) Немає самостійної України, зарубіть собі на носі!!!
скептик до ототак Показати IP 22 Квітня 2020 17:13
які там поросята !!!! олігархи керують країною
Луцьк Показати IP 22 Квітня 2020 16:46
ДНО !!!!
Висновок і запитання Показати IP 22 Квітня 2020 17:32
Знову збирають гоп- компанію *гнаних і голодних* з вовчими апетитами дерибанити те, що ще залишилося в цій нещасній країні.... Доки наші люди будуть чужими в цій державі, а всілякі керуватимуть?
скептик до Висновок і запитання Показати IP 22 Квітня 2020 18:22
НА ЖАЛЬ, "наші" люди тирять з таким самим ентузіазмом. тут треба німця з нагайкою
дід Адольф до скептик Показати IP 22 Квітня 2020 22:40
яя...
Міхалич Показати IP 22 Квітня 2020 20:44
Дегустатором краваток хіба.
Отакої Показати IP 23 Квітня 2020 07:23
Декоративна посада,яка відволікатиме від катастрофи,в яку завели "новіє ліца".