USD 39.50 39.95
  • USD 39.50 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У центрі Луцька встановили хрест пам’яті Небесної сотні

6 Квітня 2014 13:43
Встановили та освятили хрест на місці майбутньої церкви, присвяченої пам'яті Героям Небесної Сотні, у центрі Луцька на П'ятницькій гірці.

Освячення провів митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

"Згідно із документами ХVI століття на території П'ятницької гірки знаходилась свого часу церква Святої Параскеви-П'ятниці на честь Святої великомучениці. Тому прийняли рішення назвати церкву імені Святої Параскеви - П'ятниці та Героїв Небесної Сотні.

Участь у хресній ході взяли представники Правого сектора, вони ж встановили хрест на місці, де повинен постати храм. Чотири наріжні камені майбутнього храму встановили директор ДКП «Луцьктепло» Олександр Киричук, який, зі слів митрополита Михаїла, став ініціатором побудови храму, керівник Правого сектору на Волині встановили Павло Данильчук, голова ОДА Григорій Пустовіт та міський очільник Микола Романюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 13:58
О Боже збережи українських людей від цієї бандерівської банди
Гавриїл до Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 15:10
Боже почисти Волинь від таких тролів, бо самим прийдеться брати гріх на душу
Анонім до Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 15:31
над парашою встановили!!! ДЕБІЛИ!!!!!!!!!!!!!!
Ленін сифілітік до Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 15:37
Там колись капличка стояла, а прийшли комуняки капличку знесли і парашу поставили
оля до Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 15:43
Тож киричуку параша не знадобилась, то і віддав... герой!
НІ до оля Показати IP 6 Квітня 2014 23:33
На цьому місці був фонтан!.
Лучанин до НІ Показати IP 27 Квітня 2014 21:17
Як раз на цьому місці був сортир, а фонтан був ближче до кінотеатру який називався Батьківщина
Всезнайко до Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 17:25
Яка різниця де Все рівно нічого вони не побудують, тільки язиком вміють будувати, помаранчові... Вже бандері пам"ятник побудували, так фундамент хоч не згниє, а хрест не довго постоїть...
Анонім#2 до Всезнайко Показати IP 6 Квітня 2014 20:06
Цілком згіден.
До аноніма до Всезнайко Показати IP 6 Квітня 2014 21:17
Церква якраз і багато збудувала. І що поганого, коли людині не треба буде далеко їхіти, а піти просто в церкву. У селах по 200-300 дворів - і є храм. А в місті кожен будинок - як окреме село. То чого стогнеш?
ігор до Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 17:57
І всіх тих хто примазався до неї буквально вчора, подарувавши свої туалети, для такої гарної справи. Краще б киричук накрадені гроші з підприємства повернув і таким чином покаявся, а не прикривався мером і еремою своїми спільниками. Ганьба! Бог все бачить!
ігор до Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 18:01
І всіх тих хто примазався до неї буквально вчора, подарувавши свої туалети, для такої гарної справи. Краще б киричук накрадені гроші з підприємства повернув і таким чином покаявся, а не прикривався мером і еремою своїми спільниками. Ганьба! Бог все бачить!
112 Показати IP 6 Квітня 2014 14:01
Да пенсіонери і зондер ССГаличчина.Достали вже
Лучанин до 112 Показати IP 6 Квітня 2014 15:03
Дурню треба буде і нас знову тисячі зберуться.І буде габзец вам сепаратисти))))
ок Показати IP 6 Квітня 2014 14:02
На городи всі картоплю садити а не показуху творите.
Андрюшці Мельнику до ок Показати IP 6 Квітня 2014 15:00
Хватить під різними ніками коменти строчити))))
ййй до Андрюшці Мельнику Показати IP 6 Квітня 2014 15:08
Це цей рижий поц пише?
Волинянка до ок Показати IP 6 Квітня 2014 15:07
Розумні люди зараз картоплю не садять))))Але якщо ви недалекий
Олександр Показати IP 6 Квітня 2014 14:13
Саме цікаво, що духовенство, на відміну від інших там присутніх, чудово знає, що такої церкви бути не може, бо нема таких святих і не буде, я думаю. Це може бути тільки пам'ятник у вигляді каплички, а не храм. Давайте не будемо вводити в оману людей.
Анонім до Олександр Показати IP 6 Квітня 2014 21:15
А ти тільки ждеш, що святим буде Кирил Гундяєв.
знайко до Олександр Показати IP 6 Квітня 2014 21:58
по церквоному каплиця на честь Вмц. Параскеви Пятниці, а для народу і юридично чи як там "небесній сотні"
+0 -999 Показати IP 6 Квітня 2014 14:35
коментар було видалено
Яна Показати IP 6 Квітня 2014 14:42
Введіть модерацію! Навіщо друкувати нерозумні коментарі! Все рідше хочеться заходити на ваш сайт!!!!!!!!!
ми до Яна Показати IP 6 Квітня 2014 15:01
Навчитесь визнавати правду. Вимикайте брехливі канали та включайте МОЗОК
Андрій до Яна Показати IP 6 Квітня 2014 15:01
Яник теж рахував нерозумним асоціацію з ЕС, що з того стало? У кожного свій критерій об'єктивності, модерація = цензура!
Духовенство Показати IP 6 Квітня 2014 14:56
Храмом може бути і каплиця, яка буде освячена на честь Вмч. Параскеви П’ятниці, в пам’ять "Героїв Небесної сотні"
Правому сектору Показати IP 6 Квітня 2014 15:13
Виловіть тролів з ВН і каструте їх на майдані, а ми лучани вам допоможем
Назарій Показати IP 6 Квітня 2014 15:15
А за що боролися герої? за те щоб влада помінялася а покращення немає зовсім!!!!!!навпаки все гірше -все дорожає абсолютно, люди працюють за копійки, соціально незахищених забирають виплати. ТО чому було стояти на Майдані, люди добрі?!
Анонім до Назарій Показати IP 6 Квітня 2014 15:18
Не все зразу.Так не може бути , щоб все зразу стало чудово.Треба справами займатись, а не тільки критикувати
Вільна Волинь до Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 22:46
А що ви називаєте "справами"? Щонедільне віче і постійне невдоволення кандидатами на посади прокурорів і голів МВС?
лучан Показати IP 6 Квітня 2014 15:16
і правда таких треба на город в село щоб хімію не їсти посадили все виростили і їмо без хімії . а то тільки для владців все нам простим треба і далі думати як за пенсію виживати
Анонім до лучан Показати IP 6 Квітня 2014 21:13
А тобі аби пожерти. Нічого святого нема. А як же ти думаєш, коли тебе це чекає? ти ж не вічне. (Бо незрозуміло, він чи вона).
Надія Показати IP 6 Квітня 2014 15:17
співчуваю усім
Центр Показати IP 6 Квітня 2014 15:28
Для України зараз головне: вступити в НАТО, пересадити всіх сепаратистів(бажано на все життя) і відгородитись від Росії 10метровою стіною.Тоді може і поживемо
Олександр Духовенств Показати IP 6 Квітня 2014 15:28
Якщо ви дійсно "Духовенство", то чудово розумієте, що те, що заявив Михаїл (дослівно цитую: "Тому прийняли рішення назвати церкву імені Святої Параскеви - П'ятниці та Героїв Небесної Сотні"), не може бути. Може бути храм-пам'ятник в пам'ять таких-то, але освячений на честь святого чи свята, справді. Але ж Михаїл сказав не так, а чому? А тому що заграють з народом. На догоду народу сакралізують те, що не підлягає сакралізації (у церковному, звичайно, розумінні).
Правдоруб до Олександр Духовенств Показати IP 6 Квітня 2014 15:31
Чому заграють з народом?На відміну від МП не лижуть дупу Путіну
Духовенство до Олександр Духовенств Показати IP 6 Квітня 2014 15:38
Невже незрозуміло написано?
Корінний лучанин до Олександр Духовенств Показати IP 6 Квітня 2014 19:49
ПРАВДУ КАЖЕТЕ!!!
Пану Колбу до Олександр Духовенств Показати IP 6 Квітня 2014 21:11
Скажіть, а де ви взяли такі слова, яеі нібито цитуєте? Владика Михаїл такого не говорив. Він чітко заявив, що храм освячується на честь великомучениці Параскеви-П’ятниці. А місце присвячене героям Небесної Сотні. Що в цьому погано. Та навіть якби було сказано те, що ви цитуєте, то там вжито "назвати церкву", а не освятити. Це велика різниця, якщо ви вже так акцентуєте на сакралізації. А присвятити харм можна будь-кому. І те, що там 19 лютого правитимуть Літургію у пам’ять по загиблих, то що в цьому поганого, А що особисто ви зробили для увічнення українського?!
Ой-ой Показати IP 6 Квітня 2014 15:46
Як на мене, церква не має лизати дупу ні Путіну, ні народу. Нічого доброго у тому, що церква просто сліпо йде за народом, який використовує церкву як йому вигідно. Кишенькова церква Путіна - зло, а кишенькова церква українців? Мінусуйте, як хочете, але я правий у корні.
иван Показати IP 6 Квітня 2014 15:56
Не можу зрозуміти, чому ПС постійно у формі військовій. Ніяких військових дій немає. Це що, понти такі чи вони такі бідові, що іншої одежі не мають? Хай би вдягалия, як усі люди й не дратували своєю воєнщиною.
Вільна Волинь до иван Показати IP 6 Квітня 2014 22:48
А що ж як не понти?! Тільки вони і є... А ще дуже модно містом у бронижилеті ходити.
Корінний лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 19:57
ЦЕ УКРАЇНСЬКІ "ЗЕЛЕНІ ЧОЛОВІЧКИ" ! Звичайно, до ГЕРОЇВ КРУТ їм ще далеко, але вже з великими претензіями на геройство. УКРАЇНУ ТРЕБА ОБЄДНУВАТИ А РОБИТИ РОЗКОЛ, БО БУДЕ БІДА. КРИМ - ЦЕ КВІТОЧКИ.
майданоукр Показати IP 6 Квітня 2014 20:59
хохлы отгораживайтесь от России - откажитесь от русского газа и бензина!!!
анонім Показати IP 6 Квітня 2014 23:46
ваша тупа росія - гавно
миха Показати IP 7 Квітня 2014 12:38
Краще всі по 100 грн. на церкву скинулись, і без понтов!