USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Смертельна ДТП у Володимирі-Волинському. Авто врізалося в автобус. НОВІ ДЕТАЛІ

19 Березня 2016 14:27
На виїзді з Володимир-Волинського, на вулиці Луцькій, трапилась ДТП за участю BMW та автобуса. Водій та троє пасажирів авто загинули.

Як повідомляють у прес-службі волинської поліції, за кермом автомобіля «BMW» перебував 39-річний мешканець Луцька. Він виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з рейсовим автобусом «Volvo» сполученням "Луцьк-Радом".

Легковик перетворився на купу брухту. Водій та троє пасажирів автівки загинули на місці пригоди.

За кермом автобуса був 28-річний мешканець Луцького району. Водій транспортного засобу у ДТП не постраждав. Натомість, 60-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження.

ДТП сталася о 13 годині 20 хвилин сьогодні, 19 березня.

«За фактом дорожньо-транспортної пригоди розпочато кримінальне провадження за статтею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Правоохоронці з’ясовують всі обставини пригоди», – повідомив начальник Володимир-Волинського відділення поліції Михайло Бобик.

Триває досудове розслідування.



ФОТО - патрульної поліції Луцька:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
читач Показати IP 19 Березня 2016 14:36
повільніше їдьте люди добрі!!!!!!!
уважна Показати IP 19 Березня 2016 15:41
ВН уважніше копіюйте новини, автобус не Луцьк- Радомишль, а Луцьк (Україна)-Радом (Польща).
до уважна Показати IP 19 Березня 2016 16:33
ти уважніше читай.
1111 до до уважна Показати IP 19 Березня 2016 17:50
В ВН це нормальна практика - втихаря виправити текст і виставити коментатора дурнем. П.С. Відсотків 95, що цей комент зітруть...Може хоч хтось побачить
Редакція до 1111 Показати IP 19 Березня 2016 18:29
Дякуємо уважним і ще уважнішим. Для ВН нормальна практика виправити текст, якщо є помилка. Дякуємо "Уважна", текст замінили відразу, як з'явилася інформація. Згідно з попередніми даними був саме автобус за маршрутом Луцьк- Радомишль. Змінили, як тільки виправили на першоджерелі. Шановний, "1111". Ну чому ж ми маємо видаляти Ваш коментар. Ми дякуємо, що Ви вболіваєте за якість тексту. П.С. Добра усім і любові! Бережіть себе
marek до 1111 Показати IP 19 Березня 2016 22:32
ne pi***di
Анонім до до уважна Показати IP 19 Березня 2016 21:35
Текст повідомлення До чого Радомишель?
Лучанин Показати IP 19 Березня 2016 16:44
Хто водій БМВ і чи був в стані алко?
Ром до Лучанин Показати IP 19 Березня 2016 17:48
А якшо був,то шо?На*** зараз цей брєд сюди валити?Ти шо.....?!Людей нема вже!
місцевий до Лучанин Показати IP 23 Березня 2016 23:28
водій взагалі не пив
Джек Показати IP 19 Березня 2016 17:31
Незнаю хто там їхав,не буду писати шо водії бмв "такі-сякі",але це капєц просто.....Хай Бог вас береже!
бережіть життя Показати IP 19 Березня 2016 18:38
і здоров'я і тих хто їде і йде !!! Не спішіть любі українці !!! Таке страшне горе і трагедія всім родичам з аварії.
кореш Показати IP 19 Березня 2016 18:50
В кацапів є розумна приказка:"Бистро єдєш_мєдлєнно повєзут". Дураків це всерівно не навчить.
аліна Показати IP 19 Березня 2016 20:12
Царство небесне тим хто загинув
юрій до аліна Показати IP 19 Березня 2016 20:57
ВНа жаль, на жаль уже від вашого побажання Царства Небесного уже нічого не зміниш. Звичайно не бажаю нічого їм поганого, але про це потрібно було думати при житті. І книзі Біблія написано - що посієш - те й пожнеш, те й будуть мати.. Усі церковно-православні відмолення, за упокій - нічого не варті крім певної суми в кишеню священникам. Ніякого впливу на Боже рішення вони не мають! Ні свічечка, ні пожерви за упокій уже не діють.... Молитися потрібно живими та за живих, служити Богу, поки ще дихаєш!
Олена Показати IP 19 Березня 2016 21:13
Царство небесные тым хто загынув.Родычам терпиння,пидтрымкы вид друзив,а якщо лышылысь сыроты,хай береже вас Бог!
Злий Показати IP 19 Березня 2016 22:06
Водій мудак, сам загнувся і людей за собою потягнув. При таких наслідках ДТП швидкість точно була не 60-80км/год. І мені всерівно хто що там буде писати в мою адресу, я констатую реальні факти! А на рахунок Царства небесного то 100% Юра правий, тут треба було думати,бо "там" вже пізно щось змінити. Отримає кожен те що повинен.
marek до Злий Показати IP 19 Березня 2016 22:33
130KM
Виталий Показати IP 19 Березня 2016 22:09
Йихав в машине Маршалов Михаил Витальевич царство небесне 15 01 1977 вез отца и матери
Анонім до Виталий Показати IP 19 Березня 2016 22:24
А інші хто?
Виталий до Анонім Показати IP 19 Березня 2016 22:54
Незнаю Михаил був з нововолынска звонылы до мене в ролшу шо вин там був. Класны пацан був.сырота. и дивчына однокласныця.вин прав немав
Анонім до Виталий Показати IP 24 Червня 2016 23:03
ДужеДуже жалко
трррр! Показати IP 19 Березня 2016 22:43
автобуса шкода :-(
ееееееееееееееееееее до трррр! Показати IP 22 Березня 2016 15:05
тут люди померли а ти говориш про автобус ти нормальний нє
Виталий Показати IP 19 Березня 2016 23:07
Я зным вчора говорыв
Виталий Показати IP 19 Березня 2016 23:13
Напешит колы похорон
6666 до Виталий Показати IP 20 Березня 2016 00:14
В понедилок
Анонім до Виталий Показати IP 20 Березня 2016 13:54
Завтра
333 Показати IP 20 Березня 2016 00:54
Ти б людей пожалів,а не автобус.
Інна до Трррр! Показати IP 20 Березня 2016 01:21
Піз...ц автобус апіпєнна вєщь рівняти до людського життя(Ти бидло ( А люди які під час дтп загинули ,Царство Небесне( А потерпілим ,скорішого видужування
справжній злий Показати IP 20 Березня 2016 08:37
Не розумію людей, які їздять швидше ніж літає їх ангел-охоронець
злий2 до справжній злий Показати IP 20 Березня 2016 12:23
це корупція,підкуповують і ангела
олег Показати IP 20 Березня 2016 10:24
У євросоюзі є таке поняття як швидкість руху транспортнгих засобів у насалених пунктах ДО 50км на годину а вдеяких і 40км на годину. Невже ви рахуєте що країни де дороги та дорожні знаки відповідають рівнью безпеки всановили т акі швидкості. По фото видно що водій їхав зі швидкістью котра була як мінімум порядка 130-150км на годину.Потрібно всі правила дорожнього руху переписати по принципу як у євросоюзі тай все .
40км до інна Показати IP 20 Березня 2016 12:18
Я водій зі стажем більше 20років,дозволяю собі 100-120км\год лише на євробанах.Таким авто треба вміти керувати! В зоні дтп діє знак 60км!!! Це по-перше порушення правил,по-друге небезпека для інших!Ти обзиваєш людей бидлом,як ти заговориш коли таке БиМиВи в'їде не дай Бог в твоїх.....
Інна до 40 км Показати IP 20 Березня 2016 12:50
Я людей не тих хто загинули обзиваю,уважно читай .А того кому шкода самого автобуса.Добре що більш ніхто не загинув з автобуса Знаю ту дівчину Свєту що загинула,шкода іі.
40км до інна до Інна до 40 км Показати IP 20 Березня 2016 13:56
ТАК ЦЕ АВТОБУС ВИНЕН У ВСЬОМУ. розігнався і прямо збивав всіх на шляху.А інші люди,їх діти мають по полю їхати ,бо якийсь д*вбень розігнав авто!? де мізки!?
Для Виталий Показати IP 20 Березня 2016 13:55
Віталій, ти скільки класів закінчив, чи може зовсім не вчився??? Як можна з такими помилками писати в "молдавськом стиле"...Перед тим як писати треба спочатку подумати що пишеш, а не виносити інформацію яку бабки на базарі розказали...Міша не був сиротою, так мама Люба вже декілька років назад померла, а батько (Віталій) ще живий, йому зараз вже за 70...Хоча відносини у них були завжди складні, вони практично не спілкувались... Та і Міша чесно кажучи не подарунок був...Як би там не було, а людини вже немає, йому б ще жити і жити..15 січня виповнилось тільки 39 років. Дуже шкода його...Царство Небесне всім хто загинув в цьому ДТП!!!
Лана. до Для Виталий Показати IP 22 Березня 2016 21:35
Нарік водій був, тому і загинув.
дим до Лана. Показати IP 23 Березня 2016 23:20
ха,невже по наркоманській дружбі пересікались? загинув, бо швидкість його наздогнала
22.01. Показати IP 20 Березня 2016 15:43
А я вважаю шо винен автодор, водій BMV виїхав на зустрічну смугу,оминаючи перешкоди(ями), де і зіткнувся з автобусом,
111 до 22.01. Показати IP 20 Березня 2016 16:22
Звичайно автодор)))))) а водій по такій поганій дорозі їхав 60 км/год і так машину побив...
я Показати IP 20 Березня 2016 16:13
не треба валити 200
@ до я Показати IP 20 Березня 2016 20:54
згоден! треба 300!
я Показати IP 20 Березня 2016 23:56
Мішанька...ти назавжди в наших серцях...