USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Волиньраді просять перевірити законність призову волинян у зону АТО

22 Липня 2014 13:13
У Волиньраді просять перевірити законність призову волинян у зону АТО.

Створити спеціальну комісію з перевірки відбору військовозобов’язаних і призовників у військкоматах Волині просять дружини та матері військових.

Про це у депутатському запиті під час другого пленарного засідання 27-ї сесії Волиньради 22 липня повідомив Микола Давидюк.

З його слів, матері та дружини волинян, які служать у зоні АТО, просять порушити питання про створення спеціальної комісії з перевірки відбору військовозобов’язаних та призовників у військкоматах. З його слів, волинянки розповіли, що чимало матерів відкупили дітей від служби в армії та відверто хваляться, що «на Сході воюють лише лохи, які не відкупилися».

Депутати підтримали запит колеги.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Ніка Показати IP 22 Липня 2014 13:21
Захищати Вітчизну може тільки Герой, той, хто ховається за мамину спідницю = оце справжній натуральний ЛОХ. Хай йому за це буде соромно все його життя.
CiK Березовий до Ніка Показати IP 22 Липня 2014 13:27
Ніка, дуй в армію
0000 до Ніка Показати IP 22 Липня 2014 15:07
І не ховайся за мамину спідницю якщо ти такий розумний!!!!
Анонім до Ніка Показати IP 22 Липня 2014 16:19
коментар було видалено
Сік Морковний Показати IP 22 Липня 2014 13:34
Мені соромно за Сік березовий! Скоро тебе ніхто не захоче пити! Дуй в Росію!
CiK Березовий до Сік Морковний Показати IP 22 Липня 2014 13:49
тебе ще менше п'ють, ті що скачуть полюбляють пиво й міцніше
Яя до Сік Морковний Показати IP 22 Липня 2014 14:52
то паскуда дончанин під новим ніком вигулькнув, не звертайте уваги, не годуйте тролів.
SVV Показати IP 22 Липня 2014 13:40
А кого захищати? Якщо схід сам не хоче себе захищати, чому це повинен робити захід?
Лучанка до SVV Показати IP 22 Липня 2014 16:16
Не КОГО, а НЕЗАЛЕЖНІТЬ і територію України. Думаю, що ЇХ ніхто захищати і не рвався!
Іванкович Показати IP 22 Липня 2014 14:00
Воєнпреди на Волині є? От їх і треба мобілізувати. Роботи ж немає. Підприємства стоять. А вони пропивають і прожирають держбюджет. Що на Заході що на Сході. Вони кадрові військові, а сидять у глибоких тилах. А хлопців, що тільки від цицьки відірвали, забирають на смерть