У Ковелі побудують спорткомплекс. ВІДЕО
У Ковелі для учнів загальноосвітньої школи №1 побудують спортивний комплекс – завершити роботу планують у наступному році.
Тут буде футбольне поле, комбінований волейбольно-баскетбольний майданчик, стрибкова яма довжиною 250 метрів, бігова доріжка, – йдеться на Про Ковель.
Спорткомплекс розміститься на поруч із навчальним закладом на ділянці землі, де роками було болото.
Більше п’яти років педагогічний колектив школи оббивав пороги владних кабінетів в надії відшукати допомогу щодо впорядкування пришкільної території. Перш за все вони прагнули прибрати болото, позбутися надмірної вологості та смороду у класах.
Директор навчального закладу Тетяна Донюш каже, що їм двічі на рік доводилося замінювати у спортзалі частково підлогу, адже дошки прогнивали.
Нині ж спеціалісти комунального підприємства «Добробут» проклали дренажну систему та встановили насос, який вже відкачав воду з ділянки. Водночас почав спадати й рівень води у підвальних приміщеннях мешканців будинків, які знаходяться поруч.
Поки що на цьому планують зупинитися, адже попереду зима.
Завершити розпочаті роботи планують в наступному році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Тут буде футбольне поле, комбінований волейбольно-баскетбольний майданчик, стрибкова яма довжиною 250 метрів, бігова доріжка, – йдеться на Про Ковель.
Спорткомплекс розміститься на поруч із навчальним закладом на ділянці землі, де роками було болото.
Більше п’яти років педагогічний колектив школи оббивав пороги владних кабінетів в надії відшукати допомогу щодо впорядкування пришкільної території. Перш за все вони прагнули прибрати болото, позбутися надмірної вологості та смороду у класах.
Директор навчального закладу Тетяна Донюш каже, що їм двічі на рік доводилося замінювати у спортзалі частково підлогу, адже дошки прогнивали.
Нині ж спеціалісти комунального підприємства «Добробут» проклали дренажну систему та встановили насос, який вже відкачав воду з ділянки. Водночас почав спадати й рівень води у підвальних приміщеннях мешканців будинків, які знаходяться поруч.
Поки що на цьому планують зупинитися, адже попереду зима.
Завершити розпочаті роботи планують в наступному році.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Віталій
Показати IP
13 Вересня 2011 13:42
"стрибкова яма довжиною 250 метрів" - це як???
У селі на Ковельщині за 60 тис. продають ФАП. Фото
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Мільйон українців подали заявки на отримання коштів для програми «Скринінг здоров’я 40+»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.