У Луцьку моніторили Шенгенську візу
![](/files/news/2008/09-09/1339-1u.jpg)
Асоціація захисту прав молоді Волині представила «Моніторинг сприяння належному виконанню Угоди про спрощення оформлення віз». Така соціологічна акція відбувалася у місті Луцьку протягом липня-вересня 2008 року. Про це 9 вересня повідомив кореспондент «Волинських новин».
Проект мав на меті здійснення моніторингу практики видачі віз громадянам України консульством Республіки Польща. Соціологічна акція реалізовувалася в рамках Угоди про спрощення оформлення віз між Україною та ЄС.
Завдяки анкетам на виході із консульства Польщі в обласному центрі Волині опитали 40 осіб. Респондентами стали люди віком від 19 до 63 років. Важливим для проекту була оцінка громадянами України візового процесу.
Згідно з результатами опитування, лучани і гості міста, які виробляли візу, простояли у чергах від 20 до 1680 хвилин. Термін, за який розглядають заяви на отримання візових документів, становить не більше, ніж 30 днів із моменту подання відповідних паперів. Також респонденти добре оцінили професійну підготовку працівників консульства.
Довідково:
Асоціація захисту прав молоді Волині подібний проект зреалізувала у 2004 році. Нинішнє дослідження є складовою частиною моніторингу візового процесу, розпочатого ще у 2002 році в рамках реалізації міжнародного проекту Фонду імені Стефана Баторія «Дружній кордон ЄС».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Проект мав на меті здійснення моніторингу практики видачі віз громадянам України консульством Республіки Польща. Соціологічна акція реалізовувалася в рамках Угоди про спрощення оформлення віз між Україною та ЄС.
Завдяки анкетам на виході із консульства Польщі в обласному центрі Волині опитали 40 осіб. Респондентами стали люди віком від 19 до 63 років. Важливим для проекту була оцінка громадянами України візового процесу.
Згідно з результатами опитування, лучани і гості міста, які виробляли візу, простояли у чергах від 20 до 1680 хвилин. Термін, за який розглядають заяви на отримання візових документів, становить не більше, ніж 30 днів із моменту подання відповідних паперів. Також респонденти добре оцінили професійну підготовку працівників консульства.
Довідково:
Асоціація захисту прав молоді Волині подібний проект зреалізувала у 2004 році. Нинішнє дослідження є складовою частиною моніторингу візового процесу, розпочатого ще у 2002 році в рамках реалізації міжнародного проекту Фонду імені Стефана Баторія «Дружній кордон ЄС».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.