USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.00

Україна – перша в світі за рівнем інфляції

24 Березня 2016 22:32
У рейтингу інфляції на споживчі ціни Україна встановила своєрідний рекорд. Відтак, за рік ця цифра зріс майже в півтора раза — на 49%.

Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) США оприлюднило рейтинг рівня інфляції на споживчі ціни, — йдеться у повідомленні телеканалу «24».

Це найвищий показник у світі, тому у рейтингу інфляції Україна посіла останнє 225-те місце. Нижче в таблиці розташувалася лише Венесуела, але лише тому, що в ній немає жодних статистичних даних.

Найближчими сусідами України у рейтингу виявились Ємен (30%), Сирія (33,6%) і Південний Судан (41,1%). Росія зайняла 216-те місце з показником інфляції на рівні 15,4%, недалеко втекла Білорусь, посівши 214-те місце.
Очолили рейтинг Ліван, Північні Маріанські Острови та Афганістан, у яких споживчі ціни не збільшувались. А навпаки — зменшувались.

До слова, раніше глава НБУ Валерія Гонтарева повідомляла, що основна ціль НБУ цього річ — це зупинити інфляцію на рівні 12%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анатоль_ Показати IP 24 Березня 2016 22:37
До Революції Гідності ми жили непогано!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 24 Березня 2016 23:31
а ти мабуть з банди януковичів, азірових і т.д.
Альонушка до Анонім Показати IP 25 Березня 2016 00:35
А ти напевно з вiйска Наполеона,на прогулцi пiсля бою на лужайке,в районе лiпин чи оликi
патріот до Анонім Показати IP 25 Березня 2016 08:26
А "банда" когось вбивала, людей у злидні перетворювала?!
лучанин Показати IP 25 Березня 2016 08:37
Це "ВЕЛИКА!"заслуга Гонтарєвої і Порошенка,який її призначив.ЖИТИ!!!,ПО НОВОМУ!!!
студентка Показати IP 25 Березня 2016 09:25
Ну звісно. А Яценюку не достатньо підстав, щоб виплачувати індексацію.
студент до студентка Показати IP 25 Березня 2016 11:16
А він знає що то таке? :)))
любопитний фінансист Показати IP 25 Березня 2016 11:29
Це приємно, що люди починають аналізувати. Як кажуть-біда навчить, В своєму інтерв"ю Гонтррєва сказала, що її витрати на день складають 100тис,грн, Оце розмах.
ФигВам Показати IP 25 Березня 2016 12:10
Сомнительное первенство...
бе Показати IP 25 Березня 2016 15:30
як " добре" що хоч в чомусь ми перші????