USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Українці, які прилетіли з Балі, відмовляються йти на обсервацію, – активіст

30 Березня 2020 15:11
130 евакуйованих з Балі забарикадувались в літаку і не хочуть йти на безкоштовну двотижневу обсервацію в готель «Козацький», що у Києві. Проте 50 пасажирів спецрейсу погодились на обсервацію і вже їдуть в готель.

Про це повідомив активіст, учасник АТО Станіслав Краснов на своїй сторінці у фейсбуці.

«Існує постанова Кабміну про обов’язкову обсервацію всіх, хто прилетів. Ці чомусь відмовляються її виконувати. Мабуть, на Балі літають відпочивати якісь особливі українці, які звикли, що їм можна по життю те, що звичайним не можна.

Це ми, хто на Балі не літає, сидимо 2 тижні вдома, без громадького транспорту і без роботи. Все для того, щоб не сталось, як в Італії. Там вже більше 10 000 загиблих від коронавірусу.

Знаєте, я категорично проти поліцейського насиллля. Бо останні 6 років воно стосується виключно патріотів, на яких олігархи спускають своїх ланцюгових псів. Але цього разу я – за.

Якщо вони такі принципові і забарикадувались в літаку, то хай відстоюють свої принципи. І відчують на собі те, що не відчували ніколи – як гумова палиця потрапляє по голові та спині.

Просто необхідно вивести кожного з заламаним руками до гори та головою в підлогу. Суспільство підтримає», – йдеться в дописі. Як повідомили згодом в Міноборони, в готель на обсервацію доставили 100 громадян. При цьому, дехто з прибулих не погоджувався на дотримання обсервації, на них склали адмінпротоколи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 30 Березня 2020 15:22
Та дайте палкою комусь по хайлу і стануть в чергу
Анонім Показати IP 30 Березня 2020 15:31
То нехай в літаку два тижні просидять
Степан (Крымчанин) Показати IP 30 Березня 2020 15:38
Такой бардачной системой побороть "Чуму 21 века" невозможно. Министры, в т.ч здравоохранения меняются "как перчатки". Система отсутствует. Есть разовые, оторванные друг от друга, мероприятия. Отсутствует действенная система привлечения к ответственности распространителей заболевания.
Всезнайко Показати IP 30 Березня 2020 15:43
То хай живуть в тому літаку
ага Показати IP 30 Березня 2020 15:44
Лукашенко умнейший! и что еще можно добавить....
лучанка Показати IP 30 Березня 2020 16:17
Я думаю, що Путін винуватий ,,,,,,,,,,,,
нащо бул Показати IP 30 Березня 2020 16:27
нащо було їх забирати? держава і так бідна. немає нічого. краще витратили б ці гроші на наших лікарів.
Отож Показати IP 30 Березня 2020 16:32
Злити з літака залишки пального, забрати акумулятори (для безпеки щоб себе не спалили і кудись не полетіли), літак обмотати скотчем або пакувальною плівкою (що дешевше) і на карантин на 2 тижні. Потім вирахувати за те що зроблять ті Балі (чи Балу, чи Бл***) з літаком. Можна ще й простій літака отримати гроші, на Балі ж знайшлися.
Інна Показати IP 30 Березня 2020 16:37
та завезіть їх назад, хай сидять на Балі.....взагалі уже безмозглі, не хочуть вони!!! а ніхто їх не питає!!!! є таке слово - треба.
мдя Показати IP 30 Березня 2020 17:13
А варіант посидіти вдома вони теж відкидають? Чи його їм не пропонували?