USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.90 10.08

Українці отримають додатковий вихідний на 8 березня

24 Лютого 2015 14:40
8 березня українці святкуватимуть два дні.

Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 12 листопада 2014 №1084-р.

Так, встановлюються рекомендований графік перенесення робочих днів у 2015 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні.

Оскільки Міжнародний жіночий день 8 березня цього року припадає на неділю, то, згідно зі статтею 67 КЗпП , якщо святковий або неробочий день збігається з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

Отже українці отримають ще один вихідний - 9 березня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучани Показати IP 24 Лютого 2015 14:47
Потрібно більше працювати ,а не святкувати комуняцько-фашистські свята.
Тру до лучани Показати IP 24 Лютого 2015 15:00
А ви у бабусі соєї запитайте,хоче вона святкувати чи ні.
Дмитро до лучани Показати IP 24 Лютого 2015 15:02
дурню ти то міжнародне свято
Инна до лучани Показати IP 24 Лютого 2015 15:37
ди*ил
Коля Показати IP 24 Лютого 2015 14:57
І так гроші мало платять а тут ще вихідні. Що у ті вихідні без грошей робити?
інга до Коля Показати IP 24 Лютого 2015 15:23
плювати і ловити
Маргарита Показати IP 24 Лютого 2015 15:28
Ай, люди, чого ви всі такі злі? Це ж гарне свято! Отримаєте ще один вихідний - зайдіть до мами чи бабусі в гості, подаруйте їм букетик тюльпанів, скажіть кілька лагідних слів! Цінуйте поки ваші рідні біля вас, поки мама жива, поки є до кого ходити - ось і день додатковий маєте, і вже не відмажетесь, мовляв, роботи багато! А грошей усіх не заробиш! Збережіть у своєму пораненому побутом, грішми, проблемами на роботі і всякими негараздами серці хоч краплину любові до рідних та ... весни, яка незабаром настане! Будьте добрішими!!!!
Уважний до Маргарита Показати IP 24 Лютого 2015 15:45
Правильно. Жiнку, коханку, куму - всим по букетику. а скiко емоцiй!
дідо Показати IP 24 Лютого 2015 18:28
23 лютого та 8 березня - то святе!
Просто мама Показати IP 24 Лютого 2015 21:53
Це чудово, можна й вдома щось зробити й до мамимами з дітьми в інше місто з'їздити. А то щосуботи дитина в школу ходить, вихідних не має.
просто доня Показати IP 24 Лютого 2015 23:39
а для тих, хто за мінімалку працює позмінно - шанс підзаробити у вихідний день ( по підвищеному тарифу)
Маргарита до просто доня Показати IP 25 Лютого 2015 09:44
Ось, бачите, скільки позитивного знайшли)))) А ще можна просто виспатися у цей день, знаючи, що понеділок, але на роботу не треба))))))))