USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В ефірі телешоу Степан Хмара вилив склянку води на блогера «Полтаву», щоб той замовкнув

8 Червня 2019 23:22
Відомий український політик, правозахисник, Герой України Степан Хмара вилив склянку води на блогера «Полтаву», намагаючись у такий спосіб змусити свого опонента замовкнути.

Це трапилося в ефірі «Гри Z вогнем» з Тетяною Даниленко.

Блогер «Полтава» звернувся до Степана Хмари: «Ну не можу просто мовчати. Пане Хмара, скажіть зараз, ну як ви можете просто ганьбити усіх співробітників Служби безпеки України, які забезпечували те, що п’ять років у нас не було ніяких терактів, що нашим бійцям АТО не стріляли в спину...»

Степан Хмара почав гаряче заперечувати свого опонента, та він продовжував говорити без зупину. Тому Хмара вилив на нього склялнку води, сподіваючись, що блогер «Полтава» таки замовкне і дасть йому висловитися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Навуходоносор Показати IP 8 Червня 2019 23:54
Высокие отношения, однако..."Плюгавий брехун", "плюгава морда" - это все, что есть в словарном запасе Хмары? Ну, а его выражение "замовкни, коли я говорю" вообще надо занести в анналы диспутов на ТВ. Оппонент Хмары тоже говорун еще тот, но лишен хотя бы злобы, поэтому более симпатичен.
777 до Навуходоносор Показати IP 9 Червня 2019 00:21
полтава симпатичен? у вас как с головой?вы его передачи смотрели?
Навуходоносор до 777 Показати IP 9 Червня 2019 21:38
С головой у меня полный порядок. Специально для Вас: Хам - библейский персонаж, переживший Всемирный потоп, один из трёх сыновей Ноя, давший начало понятию «хамства», которое означает пренебрежительное отношение к культуре, морали, убожество мысли, интеллектуальную деградацию. Дарю. Запишите в записник, читайте перед сном. Может и дойдет хоть что-нибудь?
777 до Навуходоносор Показати IP 10 Червня 2019 16:48
В записник? А это куда? Не изволите ли объяснить. о великий!
! до Навуходоносор Показати IP 9 Червня 2019 15:09
В кожного з них своя правда, кожен бачить події через призму пережитого, побаченого. То й же Хмара пів життя в таборах та тюрмах провів, куди його кинуло КГБ і компартія, тому такий озлоблений на СБУ. Полтава бачить все зі своєї "колокольні", тут нічого аж над такого не відбулось. Емоції, і все.
зеро Показати IP 9 Червня 2019 05:34
Всі ці ток-шоу необхідно на час війни заборонити, тому що замість об"єднання України,вони перетворюються на "собачі бої" між депутатами і учасниками і сіють смуту в свідомість громадян. Гидко на це дивитись в державі, яка обрала європейський шлях розвитку.А можливо це робиться спеціально,щоб нас з вами "дрючити".
Лена Показати IP 9 Червня 2019 05:55
Этот блогер ^ полтава^ такая сволочь. И ко всему еще и тупое.
123 до Лена Показати IP 9 Червня 2019 15:10
Нормальний блогер Полтава, тільки від одного згадування у ^ нєкоторих ^ рвануло.
Иван Ветров Показати IP 9 Червня 2019 06:53
При всех, былых, заслугах С.И.Хмары стоит признать, у его, прогресирование старческого маразма.И это характерно не только для его.Это прослеживается и у Кравчука с Кучмой.
5 років не було тера Показати IP 9 Червня 2019 07:43
Бо може дехто не хоче бути визнаний террористом?
Григорій Іванович Показати IP 9 Червня 2019 08:41
Ольгінському навухолапшосеру.....дуже вже хочеться підзаборному Полтаві стати "вровень" з Героєм України. Тому і перебиває, зі всіх отворів г..вно так і лізе..
123 до Григорій Іванович Показати IP 9 Червня 2019 15:11
Цей ....просто дешевий провокатор, намагається стравлювати всіх, і поливати брудом.
Анонім Показати IP 9 Червня 2019 10:00
полтава порохобот
Чухонец Показати IP 9 Червня 2019 12:37
Обидно,что порохобот пользуется названием такого славного украинского города.С такой ряхой ему точно подходит рекламирование собачьих консервов
Йой до Чухонец Показати IP 9 Червня 2019 15:13
Підгоріло ? Значить все норм Полтава робить, якщо у вати підгорає.
Юрій Львів Показати IP 9 Червня 2019 13:12
Цей полтава це продажне, брехливе чмо, мені особисто взагалі не цікава його думка, ж**на потаскуха.
123 Показати IP 10 Червня 2019 17:11
За які його заслуги перед Україною, ще до ефіру допускають?