USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У луцький «Адреналін» повернули всю викрадену зброю

24 Лютого 2014 18:25
Адміністрація магазину «Зброярня», який знаходиться на території розважального комплексу «Адреналін», заявляє, що всю зброю, яку захопили невідомі 20 лютого, сьогодні повернули.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 20 лютого в обідню пору невідомі в масках прибули до магазину «Зброярня" і мали намір захопити зброю. З метою недопущення людських жертв, адміністрація магазину змушена була відчинити двері та надати їм частину зброї і набоїв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
даааааа Показати IP 24 Лютого 2014 18:28
отак любе вiзьме собi зброї трiшки... атас! страшно, що все так легко
Лучани Показати IP 24 Лютого 2014 18:34
БРЕЕЕД!!!!! Тобто, в невідомих - маски, а в адміністрації зброя і вони злякались????? То їм памперсами торгувати! А повернули того, що можна запросто вичіслити хто вкрав конкретно!!!! Данильчук думав з тою зброєю "порядки" наводити!!!!!!!!!
Лучанин до Лучани Показати IP 24 Лютого 2014 18:46
сьогодні закінчується строк здачі незаконно отриманої зброї. З завтрашнього дня за носіння чи тримання у себе такої зброї передбачає Кримінальну відповідальність.
Луцьк до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 19:19
А до того все було законно?
0501 Показати IP 24 Лютого 2014 19:32
Учитывая существующее законодательство и нормативные акты ,вопрос к владельцам "Адреналина" и магазина:Размещение подобных объектов,в местах массового пребывания детей категорически запрещено.Как быть с этим,или бабло и связи решают всё? Это первое.Второе - Оружие вернули похитителе. Проводилась экспертиза данного оружия?Почему оно опять на прилавке,а не изъято?Где оно применялось?Кем?В каких целях?Против кого?Кто его украл?И кто его вернул?Кто купит "засвеченный" ствол,и что ему за это будет? Итак далее и тому подобное. А если завтра мне нужен будет ствол,в какой оружейный магазин я могу зайти и взять во временное пользование то,что мне надо? Я его потом верну.Честное слово.Даже почищу.
Лучанин до 0501 Показати IP 24 Лютого 2014 21:31
пальчики зі зброї хоть відкатали? Сьогодні у ночі мужику у спину з карабіна вистрілили. Знаойомий десантнік розказував, та знайомий ще один автомайдановець.
0501 до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 21:57
А почему молчат,что оружие забрало бандота из бывшей бригады Забужана,и которая сейчас активно светится в правом секторе? Наверное очень секретная информация,раз про неё запретил говорить начальник усбу юра.Про то кто взял стволы он знал с первых минут. А не пора ли наших "штирлицов" разогнать ,как непотребную структуру,которая за 22 года свободной Украины ни черта не делала,а только бабло потребляла,делая при этом задумчивый вид солидности и ссылаясь на секретность свое работы.Вот и досекретились , как всегда обосрались и стараются сделать хорошую мину при плохой игре. Вопрос к мальчикам онанистам из сбу - Скоро праздник 9 Мая,День Победы,вы уже подготовились бить ветеранов и тех кто придёт на Мемориал Славы,или его снесут?А может быть всех кто туда придёт объяват экстремистами
конфуз Показати IP 24 Лютого 2014 21:33
Конфіскувати всю зброю і закрити "Зброярню" раз не тямлять нормально захистити.
Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 00:47
просто заплатили или пригрозили