USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

В Україні найвища смертність на дорогах серед усіх країн Європи. Інфографіка

12 Серпня 2018 10:45
У 2015 році Україна займала перше місце по кількості загиблих від ДТП в розрахунку на 1 млн транспортних засобів.

Незважаючи на деякі покращення в статистиці, яких досягла Україна за останні роки, проблема ДТП є критичною, йдеться у матеріалі порталу Тексти.

Автори матеріалу співставили дані по країнах ЄС згідно OECD, дані Управління безпеки дорожнього руху по ДТП в Україні та дані по кількості транспортних засобів в Україні.

Згідно з даними, кількість смертей на 1 мільйон транспорних забосів за рік в Україні становить 413 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Упс Показати IP 12 Серпня 2018 11:38
1 статистика 3 річної давнини,тепер більше...2як ведуть розрахунок на кількість жителів,якщо тієї кількості незнають(повно людей закордоном+вимерло...)
вовчик до Упс Показати IP 12 Серпня 2018 14:07
тож статистика по Україні буде більше.Реальні цифри від нас приховують
Анатоль_ Показати IP 12 Серпня 2018 14:51
Я такому не вiрю. Шо хочет зi мною робить, а я не вiрю i все шо в нас так вже погано
Ноунейм до Анатоль_ Показати IP 12 Серпня 2018 16:30
Поїдь в ту же с**ну польшу і побачиш, шо в нас повна с*ака. Дальше їхати не раджу, а то ще складе з сєрдєчним приступом.
Боби Показати IP 12 Серпня 2018 18:27
Як не прикол держава як Україна з корумпованою владою хабарників і ворів вже в родоводі мабуть себе зжила. Майбутнього немає , щей жиди при владі яку вони не здадуть. Гоям рабство або смерть. Отак.
Петро Показати IP 12 Серпня 2018 20:18
А ще саме більше потопельників... (21 людина ЗА ДЕНЬ!) Фулє, "живемо по-новому,( вадінтур)
Віктор Показати IP 13 Серпня 2018 09:34
А де Росія, яка реально посідає перше місце у Європі по смертельних ДТП.