USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

В Україні вже є лазерні технології, які вражають на певній висоті об'єкти

3 Лютого 2025 18:48
Україна має лазерні технології, які вже зараз можуть вражати певні цілі на певній висоті.

Про це заявив командувач Сил безпілотних систем Вадим Сухаревський, повідомляє РБК-Україна.

За його словами, Сили безпілотних систем постійно розвиваються, адже це одне з основних завдань відомства.

Читати ще: Україна використовує власну лазерну зброю «Тризуб»

«РНД – інноваційна діяльність командування, передбачає ряд напрямків. Одним з них, в плані боротьби з бортами противника, з його безпілотними повітряними системами, в тому числі – пошук рішень у боротьбі з шахедами, привів нас до команд, які активно цим займаються. І так, повторюсь – лазерні технології зараз вже вражають на певній висоті певні об’єкти», – розповів Сухаревський.

Сили безпілотних систем ЗСУ

У 2024 році президент Володимир Зеленський доручив Кабміну та Генштабу опрацювати питання щодо створення у структурі ЗСУ Сил безпілотних систем як окремого роду сил. Літом було призначено командувача Сил безпілотних систем ЗСУ. Ним став полковник Вадим Сухаревський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Вал Показати IP 3 Лютого 2025 21:04
А ще є зірка смерті, ніндзі черепашки, та супермен із Жашкова
Перехожий Показати IP 4 Лютого 2025 21:56
Технології лазерної епіляції?

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus