USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Вакарчук більше не очолює «Голос»

11 Березня 2020 22:05
Народний депутат та співак Святослав Вакарчук більше не очолює політичну партію «Голос».

Про це стало відомо за підсумками партійного з’їзду, про результати якого у Facebook повідомив сам Вакарчук.

Новим керівником «Голосу» стала Кіра Рудик.

Вакарчук у своєму зверненні назвав Рудик найкращим управлінцем своєї команди.

«Кіра уособлює собою сучасність. І цю сучасність вона привнесе в роботу партії разом з неоціненним досвідом управління великими командами», – сказав Вакарчук, зазначивши, що сам продовжить розбудову партії.

Зазначимо, Рудик у парламенті працює першим заступником голови комітету з питань цифрової трансформації, входить до складу фракції «Голосу». У виборчому списку партії посідала третю позицію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Їван Показати IP 11 Березня 2020 22:38
Славцю, не хочеш с&ати - не муч с&аку !
Андрей Показати IP 11 Березня 2020 22:47
Вакарчук покидает пост Главы партии. Вы нас, депутат Вакарчук, немного не так поняли. Мы требуем именно сдать мандат, а не пост главы партии. Вы были разоблачены, что крали у армии налоги в самую острую фазу войны и пели для российской элиты в дни Иловайского котла. Вы герой Майдана, пойманный на Вашем обычном занятии — хищениях и кражах. Вся Ваша фракция должна публично прокомментировать Ваши офшоры и отмывание нелегальных доходов. А чтоб энергичнее думал, на днях инициируем расследование уголовного производства за уклонение от уплаты налогов, отмывание нелегальных доходов и за тупую морду. Последнее в Вашем конкретном случае — отдельный состав. Обратная реинтеграция в певца.
Здався без бою Показати IP 11 Березня 2020 23:15
Чоловік Морально Опущений
Фанат Показати IP 11 Березня 2020 23:19
Бот Андрій на росзарплаті,тусуй собі в вату-паті :)
Капітан Слідбуло Показати IP 12 Березня 2020 00:33
слід було співати собі картавенько і не позоритись...
Лісник Показати IP 12 Березня 2020 04:28
сидів би дурик в лембергу і кагтавив - все будееее добгееееее..... і ніхто б не влазив в його афери.. але ж захотілось клоуну в політику податись...
правдива Показати IP 12 Березня 2020 07:58
Хтось ще колись хоче побачити його у політичному русі? НІ!!!
777 Показати IP 12 Березня 2020 11:50
А похоже Портнов попал в точку... Сдавай мандат и беги.пока можешь.пока в Лондоне еще места есть. Патриот недоделанный.