Ващук каже, що гроші Столяра для нього – не головне
Владислав Ващук повідомив про подробиці свого переходу у «Волинь».
Про це 14 липня повідомив «Канал новин 24»
«Віталій Кварцяний зателефонував і зробив пропозицію, на яку я відповів: «Добре, приїду – обговоримо», - сказав новоспечений гравець волинського клубу.
«Вчора я приїхав до Луцька і ввечері вже підписав контракт. Тестування не проходив. Я вчора вийшов, потренувався, цього було достатньо», - додав футболіст.
«Фінансові умови не зіграли визначну роль. Просто приємно, що я досі потрібен», - сказав Ващук.
Нагадаємо, що колишній захисник київського «Динамо», «Спартака» і збірної України Владислав Ващук від 13 липня - гравець луцької «Волині» .
Президентом ФК «Волинь» є очільник компанії «Феміда-Інтер», депутат Волинської обласної ради Василь Столяр.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це 14 липня повідомив «Канал новин 24»
«Віталій Кварцяний зателефонував і зробив пропозицію, на яку я відповів: «Добре, приїду – обговоримо», - сказав новоспечений гравець волинського клубу.
«Вчора я приїхав до Луцька і ввечері вже підписав контракт. Тестування не проходив. Я вчора вийшов, потренувався, цього було достатньо», - додав футболіст.
«Фінансові умови не зіграли визначну роль. Просто приємно, що я досі потрібен», - сказав Ващук.
Нагадаємо, що колишній захисник київського «Динамо», «Спартака» і збірної України Владислав Ващук від 13 липня - гравець луцької «Волині» .
Президентом ФК «Волинь» є очільник компанії «Феміда-Інтер», депутат Волинської обласної ради Василь Столяр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Олександр
Показати IP
15 Липня 2010 09:26
Приємно, що досі потрібен? Ха! Поза всяким сумнівом! З ФК "Львів" у першу лігу вилетів, потім із "Чорноморцем" - теж, а тут знов у клуб Прем'єр-ліги взяли! І не бояться, що "Волинь" така сама доля спіткає, як ті дві команди, або, принаймні, що Ващук і собі гратиме "в стилі" Омоко...
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
Сьогодні 23:00
Сьогодні 23:00
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
Сьогодні 22:01
Сьогодні 22:01
На Волині повідомили про підозру екслісничому, який організував незаконну вирубку понад сотні дерев
Сьогодні 20:26
Сьогодні 20:26

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.