USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Від удару маршрутки злетіло взуття: під Луцьком збили чоловіка. Фото

2 Жовтня 2018 23:38
Поблизу Луцька водій автобусу «Луцьк – Київ» компанії «Луцьк Експрес» збив чоловіка.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини, інцидент трапився 2 жовтня близько 22:40.

В селі Струмівка, що поблизу Луцька, водій автобусу «Луцьк – Київ» збив пішохода, який в цей час переходив дорогу. Удар був такої сили, що з чоловіка злетіло взуття.

Потерпілого госпіталізували. Як повідомляють очевидці, він був живий та перебував при свідомості.

На місці події працює патрульна поліція, водія перевіряють на вміст алкоголю в крові.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Аноним Показати IP 2 Жовтня 2018 23:36
Дурдом (
Водій Показати IP 3 Жовтня 2018 00:08
Дощова погода це п**да! Я теж сьогодні ледь не збив... І то їхав всього 30 км/год.
Петро Показати IP 3 Жовтня 2018 00:35
Ще в того пішохода вміст алкоголю в крові потрібно виміряти.
Анонім Показати IP 3 Жовтня 2018 01:19
Народ гляньте на розмітку! Судячи з неї переходу і близько там немає! А такі "пішоходи" ходять як попало та ще й по трасі!
Отакої... до Анонім Показати IP 3 Жовтня 2018 15:10
...то його відкинуло від удару...можете уявити з якою швидкістю гнав "СПРИНТЕР"
! до Отакої... Показати IP 3 Жовтня 2018 15:33
Я хз скільки там і який СПРИНТЕР гнав, але маршрутка - Фольксваген..... не вискакує як Пилип з конопель
Vik Показати IP 3 Жовтня 2018 01:23
коментар було видалено
Анонім Показати IP 3 Жовтня 2018 06:56
А чому той олень по дорозі совався?
Тетяна Показати IP 3 Жовтня 2018 07:22
Там є пішохідний перехід?
лучанин Показати IP 3 Жовтня 2018 09:58
Часто користуюсь цими маршрутками, і можу сказати, що водії там толкові, і ПДД не порушують. По населених пунктах сунуться а не їдуть, іноді аж харить, бо хочеться завжди доїхати швидше, а вони по правилам... АЛЕ Ж ТО КОМУ ЗАРАЗ ЩО ДОКАЖЕШ.
лучанка Показати IP 3 Жовтня 2018 10:00
я б тих водіїв, що збивають людей не на переході не судила б. Вчора біля "Аверсу" на переході на червоне лізе якесь обкурене, ще й дитину за собою тягне. Думаю чого це маршрутка стоїть, як для машин зелене, а то вона пропускала цю дурнувату, яка думає, що вона з дитиною, то всі мають почекати, а ми з усієї дурі по тормозах, бо не чекали, що воно із-за маршрутки вийде. І ото в тюрму маю із-за якогось неадеквата?!!!!!
Лілія Показати IP 3 Жовтня 2018 10:51
Та немає що й казати майже всі водії літають як навіженні нінащо незважають.одного разу я переходила дорогу на зебрі з каляскою з одної і з їншої сторони водії зупинились щоб пропустити про те з одної сторони летить якесь навіжене просто в ту машину що стояла перед переходом і таких випадків дуже багато.
Анонім Показати IP 3 Жовтня 2018 12:33
обов"язково узаконити світловідбивачі для пішоходів