USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Водій луцької маршрутки затиснув дверима пасажирку з дитиною

10 Травня 2016 12:23
Водій маршрутки затиснув дверима ногу пасажирці з однорічною дитиною на руках, - повідомляє прес-служба волинської поліції.

Учора, 9 травня близько 19 години на зупинці громадського транспорту біля готелю «Україна» 46-річний водій маршрутного таксі затиснув дверима ногу пасажирці й розпочав рух.

Як з’ясувалось, 33-річна лучанка тримала на руках однорічну дитину. Водій під час висадки пасажирів затиснув дверима їй ногу й розпочав рух транспортного засобу. Жінка не втрималась, втратила рівновагу та впала разом з дитиною на проїжджу частину дороги. Внаслідок пригоди пасажирка й дитина травмувалися. Однак за медичною допомогою вони не звертались.

Поліція внесла відомості за цим фактом до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Триває перевірка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
МЕшканці луцьк Показати IP 10 Травня 2016 12:30
неодноразово водії рушають коли ще треба почекати поки людина вийде. ХТО за цим слідкує? Всі чиновники про людей думають чи про обжирання грошима бані сауни тьолки і так далі?
коля Показати IP 10 Травня 2016 12:31
Чому не написали номер маршруту і номер автобуса?
Теж мені новина до коля Показати IP 10 Травня 2016 17:06
Кожна друга маршрутка в Луцьку так їздить і таке робить
коля Показати IP 10 Травня 2016 12:33
А водій що збив трьох дітей на світлофорі на відродження далі працює це вам ні про що не говорить?
Лучанка Показати IP 10 Травня 2016 12:37
Жах. Скільки буде тривати цей бардак з маршутними таксі.Коли вже наші посадовці звернуть увагу на ганебний сервіс. Зі мною особисто така сама історія була. Затиснули ногу, дитина залишилась в салоні, водій почав рух. Дякувати Богу все обійшлося. Реально тепер виходжу з маршутки зі страхом .
Юрист до Лучанка Показати IP 11 Травня 2016 08:54
Якщо страшно тоді їзди тролейбусом,ніхто не примушуе лізти туди де страшно!!!
Весна Показати IP 10 Травня 2016 13:03
Водії маршруток взагалі "страх втратили" ніякого контролю і наказання. (((
Анонім до Весна Показати IP 10 Травня 2016 13:57
в таких випадках більшості винуватий транспортний засіб адже його конструкція чи він новий чи він старий зроблена ніби ліворуким-криворуким майстром, зато "дешево і мило" ще не зайшов, а вже думаєш чи вийдеш цілим і неушкодженим, це ніби машина"стресу" їде і відчуття ніби розвалюється на ходу.... ні комфорту ні безпеки, там будь-який шофер як камікадзе((( Щиро шкода потерпілих, одужуйте
відповідь Показати IP 10 Травня 2016 13:10
посадовці ніколи не звернуть увагу на цей сервіс тому, що це їх маршрутки і їх бізнес, а люди для них - просто мухи.
Зоя Показати IP 10 Травня 2016 13:59
Ви проїдьтеся маршруткою 10 з гпз на кінцевій можуть і не стати а особливо коли стоять люди пенсійного віку з посвідченням зато потім повзуть як сонні мухи і хамлять ..не подобаеться їдьте на таксі... Вони ж королі