Волинь вичерпала кошти на субсидії
Ліміт коштів, спрямованих державою на виплату субсидій, на Волині вичерпали. Окрім того, невтішною є перспектива наступних призначень, оскільки у Держбюджеті-2017 планують закласти ще меншу суму ніж цьогоріч.
Про це стало відомо під час засідання Антикризового енергетичного штабу у Волинській ОДА, - повідомляє Волинська правда.
Зі слів заступника департаменту фінансів облдержадміністрації Володимира Селедця, цього року на виплату пільг та субсидій волинянам держава передбачила 965 мільйонів гривень. За станом на 1 вересня, 918 мільйонів гривень нарахували субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, з них 740 мільйонів – нарахування без пільг. Водночас, 305 мільйонів гривень витратили на оплату за спожитий природний газ. Загалом у вересні, каже Володимир Селедець, розрахунок по субсидіях проведений на 46,1 мільйона гривень.
Втім, не обійшлося в області й без проблемних питань навколо державної допомоги. Справа у тому, що виділених державою коштів на субсидії для волинян не вистачило, відтак, були змушені звернутися до Міністерства фінансів, аби до закінчення року на Волинь спрямували додаткові кошти. Але відповіді з Києва поки не надійшло.
Більше того, Володимир Селедець додав, що, згідно з проектом державного бюджету, на наступний рік на Волинь для виплати субсидій та пільг передбачають ще меншу суму, ніж на 2016-ий, а саме 958 мільйонів гривень, яких очевидно, знову не вистачатиме на весь рік.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час засідання Антикризового енергетичного штабу у Волинській ОДА, - повідомляє Волинська правда.
Зі слів заступника департаменту фінансів облдержадміністрації Володимира Селедця, цього року на виплату пільг та субсидій волинянам держава передбачила 965 мільйонів гривень. За станом на 1 вересня, 918 мільйонів гривень нарахували субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, з них 740 мільйонів – нарахування без пільг. Водночас, 305 мільйонів гривень витратили на оплату за спожитий природний газ. Загалом у вересні, каже Володимир Селедець, розрахунок по субсидіях проведений на 46,1 мільйона гривень.
Втім, не обійшлося в області й без проблемних питань навколо державної допомоги. Справа у тому, що виділених державою коштів на субсидії для волинян не вистачило, відтак, були змушені звернутися до Міністерства фінансів, аби до закінчення року на Волинь спрямували додаткові кошти. Але відповіді з Києва поки не надійшло.
Більше того, Володимир Селедець додав, що, згідно з проектом державного бюджету, на наступний рік на Волинь для виплати субсидій та пільг передбачають ще меншу суму, ніж на 2016-ий, а саме 958 мільйонів гривень, яких очевидно, знову не вистачатиме на весь рік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Василько
Показати IP
29 Вересня 2016 14:46
Нормально! А чому Тоді Гройсман казав що всім вистачить??? Чи хтось привласнив кошти? Всі хто має право має ж оформляти . Чи Гройсман говорить а на місцях роблять що хочуть?
Анонім
Показати IP
30 Вересня 2016 16:51
А де поділись забрані з рахунків людей зекономлені кошти за "не використані" субсидіі!!!???В чиі кишені вони перекочували???
лучанка
Показати IP
2 Жовтня 2016 16:35
Прохання до керманичів України: дайте людям нормальні пенсії та зарплати, встановіть нормальні тарифи на комунальні послуги і не пудріть людям очі своїми субсидіями. Досить вам вже відмивати мільйони у свої кишені, та ще й хвалитися, що ви нам допомагаєте. А то тарифи європейські, а пенсії мізерні українські. Побійтеся БОГА!!!!!!!!
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.