Волинь відправила на Сумщину 18 тонн отрутохімікатів
18 тонн непридатних до використання отрутохімікатів вже відбули з території району на утилізацію. Про це повідомляють 18 жовтня «Волинські Новини».
За словами заступника голови Любомльської РДА, начальника управління агропромислового розвитку Володимира Остапчука, це поки що перша партія, а майже 11 тонн хімікатів, які залишаються на складі ВАТ «Любомльагрохім», планують відправити до кінця цього місяця, – інформує сайт Любомльської РДА.
Утилізація здійснюватиметься у місті Шостка Сумської області. Такі заходи дадуть можливість значно зменшити екологічне навантаження на природне середовище басейну річки Західний Буг. Роботи здійснюються коштами європейського співтовариства та обласного бюджету.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Селище на Волині на один день залишиться без газу
Сьогодні 06:42
Сьогодні 06:42
У Дії запустили компенсацію автоцивілки для ветеранів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Зірка фільмів «Воно-2» і «Дроти» вкоротив собі віку в 46 років
22 Грудня 2025 23:42
22 Грудня 2025 23:42
У Луцьку спіймали водія BMW з ознаками наркотичного сп’яніння
22 Грудня 2025 23:23
22 Грудня 2025 23:23
У Києві затримали чоловіка, який вчинив стрілянину біля Бессарабської площі
22 Грудня 2025 23:02
22 Грудня 2025 23:02
Турбота, що зігріває: нацгвардійці Волині провели захід для дітей захисників
22 Грудня 2025 22:41
22 Грудня 2025 22:41

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.