«Волині» забракло мільйона євро для купівлі легіонерів
Перехід двох гравців чеського клубу вищого дивізіону «Сігма» з міста Оломоуц до луцької «Волині» зірвано – волинянам забракло грошей.
Про це інформує «СіД» із посиланням на чеський спеціалізований футбольний сайт www.eurofotbal.cz. Попередньо словак Марек Кащак і чех Міхал Губнік підписали контракти із «Волинню». Але минулої середи стало відомо, що лучани не заплатили належної суми відступних за них чеському клубу. Виникла юридична колізія, бо на руках у гравців були контракти одночасно з двома командами. Втім, як пише сайт, спортивний директор чехів Кубічка не бачить у цьому жодних загроз. Бо волиняни ще не встигли належним чином зареєструвати контракт.
Він також дивується поведінці менеджерів луцького клубу, бо дотепер вони не пояснили йому мотиви відмови від оренди двох гравців «Сігми». Із його інтерв`ю сайту www.eurofotbal.cz можна зробити висновок, що Кубічка може повідомити про інцидент міжнародні футбольні органи. Сайт також повідомив, що обом гравцям лучани купили квитки додому.
Довідково:
На зборах в Туреччині «Волинь» уклала угоди з досвідченими гравцями основи міцного «середняка» найвищого чеського дивізіону «Сігми» з Оломоуца. Передбачалося, що півроку в оренді у Луцьку гратимуть 27-річний словацький опорний півзахисник Марек Кащак, який донедавна був капітаном «Сігми», а також 26-літній чеський форвард Міхал Губнік.
У їхніх контрактах йдеться про піврічну оренду з правом викупу. Нині ж орієнтовна ціна Кащака – 700, а Губніка – 500 тисяч євро.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує «СіД» із посиланням на чеський спеціалізований футбольний сайт www.eurofotbal.cz. Попередньо словак Марек Кащак і чех Міхал Губнік підписали контракти із «Волинню». Але минулої середи стало відомо, що лучани не заплатили належної суми відступних за них чеському клубу. Виникла юридична колізія, бо на руках у гравців були контракти одночасно з двома командами. Втім, як пише сайт, спортивний директор чехів Кубічка не бачить у цьому жодних загроз. Бо волиняни ще не встигли належним чином зареєструвати контракт.
Він також дивується поведінці менеджерів луцького клубу, бо дотепер вони не пояснили йому мотиви відмови від оренди двох гравців «Сігми». Із його інтерв`ю сайту www.eurofotbal.cz можна зробити висновок, що Кубічка може повідомити про інцидент міжнародні футбольні органи. Сайт також повідомив, що обом гравцям лучани купили квитки додому.
Довідково:
На зборах в Туреччині «Волинь» уклала угоди з досвідченими гравцями основи міцного «середняка» найвищого чеського дивізіону «Сігми» з Оломоуца. Передбачалося, що півроку в оренді у Луцьку гратимуть 27-річний словацький опорний півзахисник Марек Кащак, який донедавна був капітаном «Сігми», а також 26-літній чеський форвард Міхал Губнік.
У їхніх контрактах йдеться про піврічну оренду з правом викупу. Нині ж орієнтовна ціна Кащака – 700, а Губніка – 500 тисяч євро.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
ваня
Показати IP
27 Лютого 2010 23:45
рубцова похерили
А навіщо вони нам - в нас вистачає своїх хлопців які я впевнений нічим не гірші тих гравців, що не вдалось придбати із Чеського чемпіонату.
«Укрзалізниця» збільшує кількість дитячих вагонів
Сьогодні 06:43
Сьогодні 06:43
На Волині зникає рідкісна пташка. Яка причина
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
22 Червня 2026 23:00
22 Червня 2026 23:00
Назвали регіони-лідери з реєстрацій електромобілів. Волинь – у переліку
22 Червня 2026 22:41
22 Червня 2026 22:41
За кермом автівок та на електросамокаті: за вихідні спіймали 20 п'яних водіїв
22 Червня 2026 22:22
22 Червня 2026 22:22
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
22 Червня 2026 22:01
22 Червня 2026 22:01

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.