USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Волиняни, які перекрили трасу, вимагають зважування вантажівок

27 Січня 2018 18:43
Активісти Берестечка, які 27 січня організували акцію протесту проти великогабаритних автомобілів, які руйнують дороги міста, вимагають встановлення вагового комплексу.

Зауважимо, що через Берестечко проходить дорога державного значення Рівне — Перемишляни, і саме цими вулицями підприємство «Агро-Експрес-Сервіс» возить із Рівненщини цукрові буряки на Мар’янівський цукровий завод.

Люди вимагають встановлення вагового комплексу, щоб вантажівки, які їдуть зі сторони Рівного, зважували. Адже, з їхніх слів, деякі водії і самі зізнаються, що перевантаження складає 6-8 тон при дозволеній вазі – 24 тонни.

Вони говорять, що перевізнику довелося б «гнати» дві вантажівки, а це їм не вигідно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
він Показати IP 27 Січня 2018 19:11
завтра перекриваю навпроти своєї хати провулок, надоїли ті машини та пішоходи. Нє, в понеділок перек4рию
Іван до він Показати IP 27 Січня 2018 20:39
Правильно. Від машин асфальт псується, а пішоходи сміття викидають і створюють шум
Жека до він Показати IP 28 Січня 2018 08:44
По ходу тебе вже й так накрило.
Я Показати IP 27 Січня 2018 19:13
А чому ніхто не має притензій до укравтодору? Чому ніхто не перекриває дорогу з питанням , що Кожен з перевізників платить великі податки , і чому ці гроші не йдуть на ремонт доріг?
123 Показати IP 27 Січня 2018 19:57
Перевантаження 5-7 тонн то відмазка для простаків. В реальності перевантаження йдуть 15-20 тонн. саме найбільше було 24 тонни від норми.
до я Показати IP 27 Січня 2018 20:33
а чому машини їдуть перевантажені? На в'їзді в місто обмежувальний знак - 24 тони. А машини везуть по 40 тон буряку. Можедля початку треба дотримуватися правил а потім говорити за гроші?
Іван Показати IP 27 Січня 2018 20:37
Якщо фура може взяти 40т, то чому власник має возити повітря? У нас дорогу(4км) зробили за кошти підприємства більше 10р тому - возили і буряки, і зерно - дорога не ідеальна, місцями тріщини, але "шиферу" немає. Я думаю, якби робили за "народні" кошти, то дорога за рік-два і була б як у всіх.
Я Показати IP 27 Січня 2018 21:07
Якби у нас робили нормальні дороги , то вони не руйнувались б через пару місяців! Покладуть 3 см асфальту і зроблять 300 м дороги, А грошей спишуть ніби но всій Україні дорогу переробили
Фірман Показати IP 27 Січня 2018 21:18
А чому в Китаї можна возити 100т і дороги не псуються? Може потрібно зробити дорогу і здешевити продукцію ? Собівартість продукції залежить від вартості перевезення на 50% . Якщо возити по 22т , що теж не можна по осях не пройдеш, то виходить вартість перевезення треба піднімати на 100%. То завтра будемо купляти хліб не по 10 грн а по 20грн. А укравтодор буде класти гроші платників акцизів і податків собі в карман.бо робить тіпа дороги))) Так думайте треба для чого перекривати дороги???
123 до Фірман Показати IP 27 Січня 2018 22:55
Хліб не возять з двійним перегрузом...
11 Показати IP 28 Січня 2018 15:23
За перегруз то я згідний. Але кажуть що якщо везеш 22 тонни і з повною масою 38 то всерівно ВАГУ НАШУ не пройдеш. Бо осі. Але питання як тоді розподілити. Коли везуть сипучий груз. На польшу я возив 23 і прохрдив а у нас з тим самим грузом ні. І коли віз 20 теж спорив бо всерівно перегруз. Питаю деж він взявся. Просто може привикли брати.
Перевізник Показати IP 31 Січня 2018 09:21
Нічого не зміниться поки перегруз буде оплачуватися. Оплата за 40т загальних і всі питання зняті!!!!