Волинським рятувальникам передали у Луцьку 5 новеньких авто. Фото
Чотири нові пожежні автоцистерни, спеціальну аварійно-рятувальну машину, сучасний захисний одяг та обладнання отримали підрозділи пожежно-рятувальної служби Волині напередодні новорічно-різдвяних свят.
Передача відбулася управлінні ДСНС України у Волинській області 27 грудня.
Так, пожежні автоцистерни передані двом підрозділам ДСНС у Луцьку, а саме – 1-ій та 25-ій Державним пожежно-рятувальним частинам. Також новенькі автоцистерни отримали 4-та ДПРЧ Ковеля та 5-та ДПРЧ Нововолинська. Окрім того, до 19-ї ДПРЧ Ковеля буде спрямована спеціальна аварійна-рятувальна машина легкого типу САРМ-Л.Відзначимо, що спеціальна аварійно-рятувальна частина на базі FORDRANGER призначена для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків ДТП, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги.Новенькі пожежні автомобілі, вартість одного з яких становить від 4 до 5 мільйонів гривень, рятувальникам передавав начальник управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук, який наголосив, що завдяки цим автомобілям матеріально-технічна база підрозділів значно оновилася.
«За останні чотири роки ми отримали 16 автомобілів, а саме п’ятитонних автоцистерн. Вони повністю укомплектовані сучасним обладнанням. На цей момент ми повністю укомплектували новими автомобілями Луцьк – 4 автомобілі, Ковель – 3 автомобілі, Нововолинськ – 2 автомобілі. Зараз ми оновлюємо автомобільний парк Любешева, Ратна, Каменя-Каширського, Маневичів. Раніше оновили в Любомлі, Шацьку та Горохові», – зазначив Володимир Грушовінчук.Також він відзначив, що нові автомобілі значно кращі від старих, зокрема місткість цистерни складає 5 тонн, а це в два рази більше, тож тепер пожежу можна ліквідувати одним автомобілем без стороннього вододжерела.
Потому відбулася передача ключів від червоних красунь, відтак рятувальники вирушили на них до своїх пожежно-рятувальних підрозділів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Передача відбулася управлінні ДСНС України у Волинській області 27 грудня.
Так, пожежні автоцистерни передані двом підрозділам ДСНС у Луцьку, а саме – 1-ій та 25-ій Державним пожежно-рятувальним частинам. Також новенькі автоцистерни отримали 4-та ДПРЧ Ковеля та 5-та ДПРЧ Нововолинська. Окрім того, до 19-ї ДПРЧ Ковеля буде спрямована спеціальна аварійна-рятувальна машина легкого типу САРМ-Л.Відзначимо, що спеціальна аварійно-рятувальна частина на базі FORDRANGER призначена для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків ДТП, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги.Новенькі пожежні автомобілі, вартість одного з яких становить від 4 до 5 мільйонів гривень, рятувальникам передавав начальник управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук, який наголосив, що завдяки цим автомобілям матеріально-технічна база підрозділів значно оновилася.
«За останні чотири роки ми отримали 16 автомобілів, а саме п’ятитонних автоцистерн. Вони повністю укомплектовані сучасним обладнанням. На цей момент ми повністю укомплектували новими автомобілями Луцьк – 4 автомобілі, Ковель – 3 автомобілі, Нововолинськ – 2 автомобілі. Зараз ми оновлюємо автомобільний парк Любешева, Ратна, Каменя-Каширського, Маневичів. Раніше оновили в Любомлі, Шацьку та Горохові», – зазначив Володимир Грушовінчук.Також він відзначив, що нові автомобілі значно кращі від старих, зокрема місткість цистерни складає 5 тонн, а це в два рази більше, тож тепер пожежу можна ліквідувати одним автомобілем без стороннього вододжерела.
Потому відбулася передача ключів від червоних красунь, відтак рятувальники вирушили на них до своїх пожежно-рятувальних підрозділів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
ототак
Показати IP
27 Грудня 2019 15:15
О Грушовінчуку нову автівочку підігнали :)
777
Показати IP
27 Грудня 2019 17:07
а где наш автопром,кразы где?
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
22 Червня 2026 23:00
22 Червня 2026 23:00
Назвали регіони-лідери з реєстрацій електромобілів. Волинь – у переліку
22 Червня 2026 22:41
22 Червня 2026 22:41
За кермом автівок та на електросамокаті: за вихідні спіймали 20 п'яних водіїв
22 Червня 2026 22:22
22 Червня 2026 22:22
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
22 Червня 2026 22:01
22 Червня 2026 22:01
Білоруська опозиція передала Україні тривожну доповідь: до чого готується Лукашенко
22 Червня 2026 21:42
22 Червня 2026 21:42
Гордість ліцею: випускники з Луцька склали НМТ з математики на 200 балів
22 Червня 2026 21:23
22 Червня 2026 21:23
Завтра Луцьк прощатиметься з Героями Дмитром Лавренчуком та Олександром Горбачем
22 Червня 2026 21:04
22 Червня 2026 21:04
Зник під час купання у Віслі: у Польщі другий день шукають підлітка з України
22 Червня 2026 20:45
22 Червня 2026 20:45

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.