USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Волинський прокурор, якого звільнили у 2014-му, поновився на посаді

25 Лютого 2018 10:54
Апеляційний суд поновив на посаді прокурора Волинської області Анатолія Коцуру. Як повідомляє Depo.Львів, Київський апеляційний адміністративний суд поновив на посаді прокурора Волинської області Анатолія Коцуру, якого було звільнено у липні 2014 року. Про це сказано в рішенні суду від 5 лютого поточного року.

У серпні 2014 року Коцура звернувся в Окружний адміністративний суд Києва і просив визнати незаконним наказ генерального прокурора Віталія Яреми про звільнення з посади прокурора Волинської області й поновити на посаді.

У листопаді 2014 року Окружний адмінсуд, а в лютому 2015 року - суд апеляційної інстанції відмовили Коцурі в задоволенні позову. Однак у липні 2016 року Вищий адміністративний суд направив справу в суд першої інстанції на новий розгляд. У вересні 2017 року Окружний адмінсуд повторно відмовив Коцурі.

Відповідно до матеріалів справи, фактичною підставою для звільнення Коцури було розпорядження Служби безпеки України про скасування допуску до державної таємниці у зв'язку з відсутністю контролю за її охороною.

При цьому, як зазначає суд, СБУ у своєму рішенні не вказала порушень, допущених особисто Коцурою щодо охорони держтаємниці. Тому рішення СБУ і, як наслідок, наказ Яреми підлягають скасуванню.

Суд скасував ці рішення, відновив Коцуру в посаді прокурора Волинської області з 31 липня 2014 року й стягнув з Генеральної прокуратури середній заробіток за час вимушеного прогулу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ігор луцький Показати IP 25 Лютого 2018 11:21
Завдяки безграмотним і непрофесійним діям чиновників,тепер платники податків мають скинутись для виплати зарплати прокурорчикові майже за 4 роки.А може повинні заплатити ті,що безпідставно звільнили?
Фу *ля до ігор луцький Показати IP 25 Лютого 2018 15:06
Дякуємо Гаранту і його команді. Хоча я думаю, що саме так і задумувалось.
Буратіно до ігор луцький Показати IP 25 Лютого 2018 15:50
Ви помиляєтесь, пане - все там "професійно", просто різні підходи до оцінки того, що вважати "професійною роботою", і для кого саме. І чесно кажучи, не дуже розумію - чому звертається увага саме на цей випадок, він ж один з багатьох (сотень точно, мабуть і тисяч), не вчора почалось. Пригадуєте за часів президенства "рук, які нічого не крали" спецоперацію СБУ на Ягодині, коли онлайн на монітор в кабінеті голови СБУ, і потім на всю країну показували пропуск "неіснуючих" фур через кордон? І навіть при такому резонансі і доказах - здогадаєтесь що сталось потім з засудженими організаторами того злочину? І в яку службу вони повернулись працювати, коли все притихло? Все питання тільки в баблі, яке треба "вийняти і покласти" за повернення на службу. І так - бабло ніхто платити просто так не буде (ні тут, ні на виборах) , його будуть відбивати. Тому сильно переживати за "з/п за 4 роки" не варто, підозрюю що розцінки "чесних і непідкупних судів" за такі рішення куди побільше будуть. Звідки його вертати будуть - думаю, пояснювати не треба. Всім добра)
Анатоль_ Показати IP 25 Лютого 2018 12:25
Нашi вiтання
sv Показати IP 25 Лютого 2018 13:18
Непогано чоловік "підніметься" - отримає зарплату прокурора області за 4 роки! При цьому отримуючи немаленьку прокурорську пенсію. Розкажіть про тяжке прокурорське життя пенсіонерам, які пропрацювавши по 40 років, отримують по 1.5 тис.грн.
Свідок Показати IP 25 Лютого 2018 14:04
Двох доньок прилаштував в Києві..Купив їм квартири.. Молодша не вилазить із столичних нічних клубів, а він тепер ШО?! ........................................... за 4 роки отримає кругленьку сумму?!? Який резонансний злочин при ньому був розкритий прокуратурою?? Ганьба
123 Показати IP 25 Лютого 2018 15:18
Бл**ство, а не влада.
Віктор Показати IP 25 Лютого 2018 15:40
Ця пи""дота, як казав Кузьма, при владі ще не те вичверить....