Вибухи і чорний дим: дрони атакували хімзавод у РФ
У російському Тольятті (Самарська область) безпілотники атакували велике хімічне підприємство «КуйбишевАзот». Після ударів на території заводу виникла пожежа, а над містом піднялися густі стовпи чорного диму.
Про це повідомляють російські телеграм-канали, передає ТСН.
За даними місцевих жителів, у місті пролунало щонайменше п’ять потужних вибухів, після чого в небі було видно яскраві спалахи. Попередньо відомо, що під удар потрапило саме підприємство «КуйбишевАзот». На оприлюднених у мережі кадрах видно кілька осередків займання та густий дим, що може свідчити про масштабну пожежу.
Влада регіону попереджала про загрозу ударних дронів, а згодом підтвердила атаку.
«Жертв немає. Житлові та соціальні об’єкти не постраждали. Оперативні служби проводять роботи», – написав губернатор Самарської області В’ячеслав Федорищев.
Читати ще: Дрони СБУ вдруге за тиждень уразили нафтотермінал «Усть-Луга» на Балтиці
«КуйбишевАзот» є однією з провідних хімічних компаній Росії. Підприємство спеціалізується на виробництві капролактаму, азотних добрив, а також поліамідних пластиків і синтетичних волокон, які використовують в автомобільній, текстильній та електронній промисловості.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють російські телеграм-канали, передає ТСН.
За даними місцевих жителів, у місті пролунало щонайменше п’ять потужних вибухів, після чого в небі було видно яскраві спалахи. Попередньо відомо, що під удар потрапило саме підприємство «КуйбишевАзот». На оприлюднених у мережі кадрах видно кілька осередків займання та густий дим, що може свідчити про масштабну пожежу.
Влада регіону попереджала про загрозу ударних дронів, а згодом підтвердила атаку.
«Жертв немає. Житлові та соціальні об’єкти не постраждали. Оперативні служби проводять роботи», – написав губернатор Самарської області В’ячеслав Федорищев.
Читати ще: Дрони СБУ вдруге за тиждень уразили нафтотермінал «Усть-Луга» на Балтиці
«КуйбишевАзот» є однією з провідних хімічних компаній Росії. Підприємство спеціалізується на виробництві капролактаму, азотних добрив, а також поліамідних пластиків і синтетичних волокон, які використовують в автомобільній, текстильній та електронній промисловості.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
ВАВАН
Показати IP
3 Квітня 2026 06:12
ЗСУ оригінал
Розвиток ветеранського підприємництва: у луцькому виші відбулася фінальна сесія проєкту Lab2Market Veterano
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Зупинилося серце Захисника з Ковеля Валентина Ліпича
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Анонси
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
Унаслідок хвороби помер Захисник з Волині Петро Усатий
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43
Чи варто ремонтувати пральну машину?
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.