Як боротимуться з неприємними запахами на території Луцька у 2021-му
Півтора мільйона гривень потрібно виділити з міського бюджету на боротьбу з джерелами неприємних запахів на території обласного центру.
Про це стало відомо сьогодні, 22 грудня, під час засідання комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.
Як повідомила начальниця відділу екології Луцької міської ради Оксана Лисак, станом на сьогодні основним джерелом поширення неприємного запаху у Луцьку є очисні споруди у селі Липляни.
«Неприємні запахи поширюються через накопичення великої кількості мулу на каналізаційних очисних спорудах у селі Липляни. Через це від смороду страждають райони Вишків і Привокзальний, аж до центра включно», – пояснила екологиня.
Водночас, з її слів, припинилось поширення неприємних запахів з району вулиці Львівської.
«Вулиця Львівська цього року неприємних запахів не давала, оскільки припинено зливання відходів на поля фільтрації Гнідавскього цукрового заводу», – запевняє Оксана Лисак.
Вона зазначила, що на вивезення мулу з каналізаційних очисних споруд потрібно 1,5 мільйона гривень і просить виділити ці кошти із міського бюджету у межах Комплексної програми з охорони навколишнього середовища у Луцьку.
«Ми подавали запит на отримання цих коштів до Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, однак позитивної відповіді не отримали. Тому поки що вивезення мулу виконує за власні кошти підприємство у Липлянах», – каже Оксана Лисак.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо сьогодні, 22 грудня, під час засідання комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.
Як повідомила начальниця відділу екології Луцької міської ради Оксана Лисак, станом на сьогодні основним джерелом поширення неприємного запаху у Луцьку є очисні споруди у селі Липляни.
«Неприємні запахи поширюються через накопичення великої кількості мулу на каналізаційних очисних спорудах у селі Липляни. Через це від смороду страждають райони Вишків і Привокзальний, аж до центра включно», – пояснила екологиня.
Водночас, з її слів, припинилось поширення неприємних запахів з району вулиці Львівської.
«Вулиця Львівська цього року неприємних запахів не давала, оскільки припинено зливання відходів на поля фільтрації Гнідавскього цукрового заводу», – запевняє Оксана Лисак.
Вона зазначила, що на вивезення мулу з каналізаційних очисних споруд потрібно 1,5 мільйона гривень і просить виділити ці кошти із міського бюджету у межах Комплексної програми з охорони навколишнього середовища у Луцьку.
«Ми подавали запит на отримання цих коштів до Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, однак позитивної відповіді не отримали. Тому поки що вивезення мулу виконує за власні кошти підприємство у Липлянах», – каже Оксана Лисак.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Лучанин
Показати IP
22 Грудня 2020 14:12
Цікаво, проблеми з мулом, а смердить г**н*м. Де що не так?
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.