USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Як відпочиває луцька молодь: пузата вечірка

30 Грудня 2013 09:00
RnB вечірка від RnB Діджея із Західної України, а саме Ужгорода, відбулася у Луцьку.

DJ Puzooo відіграв в нічному клубі нашого міста.
До вашої уваги фото- та відеозвіт дійства, іншими словами, як відпочиває луцька молодь у передсвяткові дні:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Лучанка Показати IP 30 Грудня 2013 09:26
одна мерзоті і розпуста, є чим пишатися
Митец Показати IP 30 Грудня 2013 09:31
Жодного шляхетного обличчя! Дожилися на Волині- ненці.. :(
Крук до Митец Показати IP 30 Грудня 2013 12:00
Да, пики ще ті, як у дівчат так у хлопаків
Живіт Показати IP 30 Грудня 2013 09:48
От назву собі DJ придумав правильно - пузо воно і в Африці - пузо...
лучани Показати IP 30 Грудня 2013 09:52
Мама з татом миють туалети закордоном, а діти гульбанять.
Сергій Показати IP 30 Грудня 2013 09:53
Хлопці і дівчата, гайда на Майдан. Хто не з нами той москаль!!!
Нормальний до Сергій Показати IP 30 Грудня 2013 12:20
Треба казати: "Хто не д***ить - той москаль"...
Лісовик Показати IP 30 Грудня 2013 10:00
Жодної нормальної баби(((
Тетяна Показати IP 30 Грудня 2013 10:12
Перевелись чоловіки. Як жаль. Одні бочки, налиті пивом. Лисі, з сизими очима, хтивими поглядами. Клишоногі, з плоскостопністю, небриті і немиті. А дай такому, то нічого не зробить, тільки животом надушить. Очима трахає, а носом кінчає. І ще хочуть "нормальну бабу". Козу нехай трахають.
Костя до тетяни до Тетяна Показати IP 30 Грудня 2013 10:15
коментар було видалено
Костя до Костя до тетяни Показати IP 30 Грудня 2013 10:48
коментар було видалено
Граф Показати IP 30 Грудня 2013 10:13
А де відпочивають гарні інтелегентні дівчата благородної крові?
Графиня до Граф Показати IP 1 Січня 2014 13:51
А ви як гадаєте?
ася Показати IP 30 Грудня 2013 10:23
як професійні курви язики повисовували, бридко
готовий до орального до ася Показати IP 30 Грудня 2013 10:50
коментар було видалено
БодЯ до ася Показати IP 30 Грудня 2013 12:02
коментар було видалено
Клава Показати IP 30 Грудня 2013 10:25
одна розпуста навколо, і влада її підтримує
кому воно потрібно Показати IP 30 Грудня 2013 10:29
коментар було видалено
питання Показати IP 30 Грудня 2013 10:36
скільки курнули забористого планчику?
Кіра до питання Показати IP 30 Грудня 2013 10:52
коментар було видалено
Інфайзер Показати IP 30 Грудня 2013 10:57
Туніядці зубожілого суспільства, раби дірявої субкультури....
дідо Показати IP 30 Грудня 2013 12:20
Клуб для майбутніх безробітних та "клієнтів" притулку для безпритульних.
Йо-йо-й-йо Показати IP 30 Грудня 2013 12:31
http://vk.com/album-44342154_183752112
G Показати IP 30 Грудня 2013 13:15
З нормальними хлопцями і дівчатами треба знайомитись в Храмі.Подивіться скільки там зараз молоді. А по нічних клубах нормальні не ходять,тільки всякий непотріб.
для кіри Показати IP 31 Грудня 2013 11:36
Зачепило? Додам - дівки гидкі і мужики євнухоподібні.
Додам Показати IP 31 Грудня 2013 18:41
Перейменуйте на - як відпочиває луцький зброд. Діджею залишилось років 5 протягнути, йому треба спасатись у лікарів, біда капітальова...