USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Є постраждалі: у Луцьку водій Ford не пропустив Volkswagen. Момент зіткнення автівок

7 Серпня 2021 12:59
ДТП за участю двох авто сталася пізно ввечері 6 серпня на вулиці Ковельській в Луцьку.

Відео моменту зіткнення опублікували на сторінці департаменту муніципальної варти.

Так, о 22:13 на вулиці Ковельській камери відеоспостереження «Центру безпеки міста Луцьк» зафіксували, як водій автомобіля «Ford», не пересвідчившись в безпечності свого маневру, здійнив поворот ліворуч. Цим він спричинив зіткнення з автомобілем «Volkswagen», що рухався зустрічною смугою.

Обидва транспортні засоби зазнали значних механічних ушкоджень.

На місце події прибули по 2 бригади швидкої та рятувальників. Поліція з'ясовує усі обставини автотрощі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 7 Серпня 2021 14:32
Просто цікаво, із якою швидкістю йшов той по прямій? Якщо в Європі і такій ситуації, то коли визнають перевищення швидкості, то зразу віноват.
Мітя до Анонім Показати IP 7 Серпня 2021 23:22
не пиши дурниць
Комтч Показати IP 7 Серпня 2021 17:18
Віноват той, хто не пропустив!
Арпп Показати IP 8 Серпня 2021 02:06
Виноват той хто летів на на червоний
Джек до Арпп Показати IP 9 Серпня 2021 10:22
На пішохідному(ковельська)горить червоне,тобто для VW-зелене.
Свідок Показати IP 8 Серпня 2021 10:14
Якби швидкість WV була 50 км/год а водій «оптимального» таксі був тверезий, то цього би не сталось! Збіг обставин обох правопорушників! Добре хоч, що всі живі залишились!
Ага Показати IP 9 Серпня 2021 09:08
Що робив водій форд на перехресті? Читав журнал? Він просто котився....