USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Європейське житло за найнижчими цінами у Луцьку - ЖК «forRest»*

23 Червня 2015 13:01
У Луцьку розпочалося зведення житлового комплексу «forRest-сімейний дім». Комплекс буде розташований в затишному районі Луцька – на вулиці Володимирській. Першу секцію забудовники збираються здати в експлуатацію вже до кінця цього року.

До складу ЖК «forRest» входять 3 секції комфортних 10-поверхових будинків з гаражами та безпечний дитячий майданчик.

Розташування житлових будинків у ЖК «forRest» гарантує безпеку та затишок у мікрорайоні, а також забезпечує чудове екологічне середовище для усіх власників квартир.

Окрім низьких цін, а ціна в новобудові складає від 6900 гривень за метр квадратний, та квартир з сучасним плануванням, забудовник пропонує майбутнім мешканцям облаштовану прибудинкову територію та захищений дитячий майданчик.

У будiвництві ЖК «forRest» застосовуються найякісніші та безпечні для здоров’я будівельні матеріали місцевого виробника, що у комплексі з індивідуальними архітектурними рішеннями для кожного помешкання створює стриманий сучасний імідж новобудови.

Будувати швидко якісне і доступне житло – ось основні принципи компанії. Тому менеджери з продажу, які перебувають на вулиці Володимирській, вже чекають на вас в новому офісі «forRest – сімейний дім», який працюватиме щоденно, задля того, щоб в лучан з’явились власні комфортабельні оселі європейської якості.

Дізнатись більше про переваги Житлового комплексу «forRest – сімейний дім» Ви можете за телефонами: +38(098) 660-63-03, + 38 (066) 660-63-03.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
я Показати IP 23 Червня 2015 14:05
Хто забудовник
нуеш до я Показати IP 23 Червня 2015 14:14
кантініум
ю Показати IP 23 Червня 2015 14:30
чергове кидалово?
ю Показати IP 23 Червня 2015 14:37
чергове кидалово?
Санчез Показати IP 23 Червня 2015 14:44
Де це конкретно ?Хто знає?Володимирська велика....
Андрій до Санчез Показати IP 27 Червня 2015 16:32
Між 109 і 111 будинками,блище до заправки WOG
Санчез Показати IP 23 Червня 2015 15:10
Вже взнав, це де розвертається 29 та 23 марштурки, є поворот до "Лесі", там давно вже насипали грунт, але ціна мала дуже
Да де ціна мала Це в до Санчез Показати IP 20 Липня 2015 16:57
земля дешева для забудовника, пару маршруток лише їздить в той Район, так що ціна піднімиться максимум до 6500 грн за квадрат, інакше просто ніхто купувати не буде....
http://spectehnika.l Показати IP 23 Червня 2015 15:26
http://spectehnika.lutsk.ua/
Санчез до http://spectehnika.l Показати IP 23 Червня 2015 16:07
Що за тупий спам?
злий Показати IP 23 Червня 2015 16:49
Як сказав один москалик - " мєня тєрзают смутниє сомнєнія..."
Andrij до злий Показати IP 23 Червня 2015 20:56
Ne bojsja djadja vse bydet v shokolade....
ВОВК до Andrij Показати IP 23 Червня 2015 22:16
А ХТО НА КАСЕ ?
сашко Показати IP 24 Червня 2015 02:50
Хай сначала построить а тоді можна купити ато дай йому задаток тоді вин буде строити таких хитро зробляних багато а потім , шукай
хтось Показати IP 24 Червня 2015 23:39
Забудовник м. Хмельницький особисто був в квартирі, яка уже є власністю ніяких сумнівів щодо завершення будівніцтва.Будують по всій Україні- найбільша гарантія і здають. https://vk.com/forrestkm
Лучанка Показати IP 25 Червня 2015 10:27
Так хто забудовник, м. Хмельницький? Можна конкретніше, кому я маю віддати свої гроші?
Неля Показати IP 25 Червня 2015 14:38
я чула що забудовник Набережний квартал м.Хмельницький,в них багато по Україні будується будинків
вовчок Показати IP 25 Червня 2015 15:39
Да набережний, моя сестра в Рівному взнавала про цю контору, спочатку думала шо це кидалово але потім вони почали строітись, а тепер вже дом стоїть такий нічьо як на мене
Той самий Показати IP 25 Червня 2015 15:41
Друг з Хмельницька каже що в них в місті вони багато побудували і ціни в них теж не великі
Ми Показати IP 27 Червня 2015 14:47
Ходили на стройку...робота вже началась! Це вже не погано!!!
Дімас Показати IP 27 Червня 2015 14:48
Пересторога то є, адже де ж та гарантія, що вони збудують цей будинок?!!? Але, дійсно будуються по всій Україні і на скільки я проінформувався всі об*єкти здаються в експлуатацію.А це вже добре) А на рахунок ціни, то це всім відомо, що вона підніметься...Просто взяли такий старт і приваблюють і зацікавлюють людей. Ще такий аспект - якщо я не помиляюся це ж кінець міста, а може й вже село...ціна теж на місцерозташування впливає...Якби там не було, доступне житло в наш час придбати ой як важко...Надіюсь, цим забудовникам це вдастся.І нам буде добре)
алекс Показати IP 26 Серпня 2015 22:44
сама новостройка це вже Омеляник і відноситься до села и того соответственно і така цена
111 Показати IP 17 Жовтня 2015 19:25
В житті не купив би квартиру з білої цегли. Що це за такий розумний забудовник.Жах! Ще з неї зводять 10-ти поверховий будинок! Хто вам це, дозволив робити.Порушення будівельних норм.Цю цеглу можна використовуватти як облицювальну! Даний будинок недовговічний!!!!!!!!!!!!Переконаєтесь з часом!
222 Показати IP 23 Жовтня 2015 15:28
По міцності в залежності від того яка марка цегли звичайно ,сілікатна міцніща,якщо не контактує з зовнішнім середовищем...а так як вони утеплюють мінватою і зсередини штукатурять....то це питання відпадає...і на кожному будівництві є технагляд який дивиться чи будується згідно державних будівельних норм...До того ж в проектній документації вказується з чого будується яка марка цегли.....що за утеплення....яка товщіна стін...і т.д
Ая Показати IP 14 Січня 2016 23:14
Коли планують здати?Яка зараз ціна кв?
ксю Показати IP 16 Лютого 2016 16:09
Яка ціна зараз...І які умови вкладаня грошей?
222 Показати IP 7 Березня 2016 01:30
Добудувалися з облицювальноі цегли, я ж казав, от і технагляд дав по страчині. За відсутності дозволів і далі збирають гроші і будують. Жах! Покажіть хоча б один будинок (звичайно, крім вашого), який побудований повністю з білої облицювальноі цегли, люди не дурні! Спостерігаю за забудовниками, я шоці, будують ще в нас Луцьку ще й з піноблоків по три поверхи та перекривають з/б плитами.