USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Затоплені авто, тролейбуси та маршрутки: Львів накрила гроза

17 Серпня 2018 18:43
17 серпня Львів накрила сильна злива, через що навіть перестали тимчасово курсувати трамваї та тролейбуси.

«Через понаднормову кількість опадів, підтоплено десяток вулиць. Наразі призупинений рух трамваїв. На всі адреси, де є підтоплення та замулення, виїхали комунальні служби», - йдеться у повідомленні прес-служба Львівської міської ради.

Тим часом львів'яни в соцмережах діляться фото та відео затопленого міста.

Перехрестя Сахарова-Вітовського
Перехрестя Сахарова-Вітовського
Перехрестя Сахарова-Вітовського
Перехрестя Сахарова-Вітовського

Вулиця Глибока


Вулиця Франка, 128


Вулиця Городоцька


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Славцьо Показати IP 17 Серпня 2018 19:03
А шош таке?Галичани??? Знову путін?Ану хутчій на майдан!
Анонім до Славцьо Показати IP 17 Серпня 2018 19:37
Тримайся, Славцю, бо то всьо пішло на Луцьк.
Анонім до Славцьо Показати IP 17 Серпня 2018 19:54
менше пашталакай і пливати вчись на всякий випадок
Славцьо Показати IP 17 Серпня 2018 20:26
Агааа! То є так!То так має бути!)Бачиш як воно! Спочатку Київ потім Львів!)Якась карма!)
читач Показати IP 17 Серпня 2018 20:59
Славцьо дятел феєричний!
Славцьо до читач Показати IP 18 Серпня 2018 10:17
Феєричний ти і твій міністр!Навіщо ті дороги?Скоро Львів на гіперлупи пересяде!)
Анонім до Славцьо Показати IP 18 Серпня 2018 16:30
Скоро, скоро. Омелян постарається - бо ж львівянин
Хех Показати IP 18 Серпня 2018 01:14
І природу вони вже дістали!
Анонім до Хех Показати IP 18 Серпня 2018 16:23
Природа дістала нас...Тилько вчера...А сьогодні сонечко. А в Лучеську яка погода, прошу пана?