USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

«Збитки на Андрія»: у селі на Волині на дах зупинки закинули кілька возів

14 Грудня 2021 23:45
У селі на Волині невідомі закинули декілька возів на дах зупинки громадського транспорту. Крім возів на даху опинилася ще й чиясь хвіртка.

Про це стало відомо з телеграм-каналу Лучани.

Зазначається, що подія сталася в селі Лемешів Луцького району вчора, 13 грудня, коли християни східного обряду відзначали День Андрія Первозваного (Калиту).

Раніше молодь на Андрія збиралася на вечорниці. Потім дівчата ворожили, а парубки робили збитки: виносили на городи січкарні, знімали ворота чи хвіртки й несли на подвір'я майбутніх наречених. Найбільшим бешкетом вважали витягти на дах хати сани або воза. Донині з Андріївських обрядів збереглися дівочі ворожіння та хлопчачі збитки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Сміюся Показати IP 15 Грудня 2021 00:48
З бидлотрадицій
Ще Показати IP 15 Грудня 2021 06:59
Такі в Чорнижі є
Kika Показати IP 15 Грудня 2021 08:34
Молодцi, що обряди зберiгають а не в соц.мережах дiвчат лайкають!!!!
Українець Показати IP 15 Грудня 2021 09:11
Нарубати дров чи допомогти стареньким - у них ума не хватає ! А так - глибоковіруючі, набожні християни східного обряду самоутвердились ! А завтра з таким же успіхом відзначають американський хелоуін І Карочє - тіпа - харашо - і головне дати волю дурі ! Сільському старості, дільничному - заставити зняти воза, відремонтувати зупинку, попросити вибачення у людей і розмістити інформацію з фото у соціальних мережах !
Анонім до Українець Показати IP 15 Грудня 2021 10:50
Ти сам рубаєш дрова стареньким?Чи тільки тут такий правильний?
Анонім Показати IP 15 Грудня 2021 09:12
а молодь нічого не путає? на Старий Новий рік 13 січня зазвичай завжди збитки робили а не на Андрія.. це ніби чули дзвін і не знають де він.
Екс Показати IP 15 Грудня 2021 10:49
Бидло!