USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Зеленський під час інтерв'ю розсміявся на словах про втрату рейтингу. Відео

12 Жовтня 2020 14:46
Президент України Володимир Зеленський під час інтерв'ю розсміявся зі слів журналіста про втрату ним підтримки більшості українців.

Про це повідомляє Новое время.

Зеленський давав інтерв'ю ВВС HARDtalk і журналіст Стівен Сакур нагадав йому про те, що його підтримка в 73% відсотків, з якою він переміг на виборах, перетворилася на 35%.

Сакур зазначив, що рейтинг Зеленського стрімко падає, люди не бачать змін, які він обіцяв ще рік тому.

Під час цих слів Зеленський почав голосно сміятися і плескати в долоні.

За словами Зеленського, він не переживає про втрату рейтингів. Він нагадав, що рейтинг 33% у нього був і в першому турі президентських виборів.

Він вважає, що ті, хто довіряв йому раніше, думки не змінили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Інтроверт Показати IP 12 Жовтня 2020 14:54
Ага, да. + Хто раніше підтримував його, а тепер - ні.
Лучанин до Інтроверт Показати IP 12 Жовтня 2020 17:30
А що тут дивного, що спочатку політика підтримують, а потім ні? Так із більшістю, бо кожний думає, що "черговий" - це 100% месія, який спасе Україну, а по-факту, нічим не кращий за попередика.
Лучанин Показати IP 12 Жовтня 2020 15:17
Мені було соромно дивитись це інтерв'ю. Це ж покажуть в інших країнах і люди бачитимуть кого ми обрали. Вчіться журналісти, як потрібно брати інтерв'ю. Бідний сидить бекає- мекає і сміється з фактів. Інтерв'юер на його фоні був більше схожий на президента.
О! до Лучанин Показати IP 12 Жовтня 2020 17:29
У нас такі бекала і мекала на 73%. І нічого, якось живуть
666 Показати IP 12 Жовтня 2020 15:30
просто він здивувався... невже ще 35 залишається?
369 до 666 Показати IP 12 Жовтня 2020 17:30
Він не здивувася, він аж ох*їв, що ще 35% є. Тому і заржав вголосину.
скептик Показати IP 12 Жовтня 2020 15:58
чимось нагадує бацьку. той також щиро вірить, що сябри його люблять до нестями. от і на вулицю виходять з цього приводу
Лучанин до скептик Показати IP 12 Жовтня 2020 17:15
Порівняли. Мабуть, хто працює на роботі на вулицю не ходить. Ходять на вулиці ті, хто хоче своїх на заробітки потягнути..
123 до Лучанин Показати IP 12 Жовтня 2020 17:31
Та давайте вже про госдеп і апельсини наколоті, не соромтесь, то ж ваша робота.
Лучанин до 123 Показати IP 12 Жовтня 2020 17:54
Для вас потрібно смайлік "рукаліцо"... І менше телевізор дивіться...
123 до Лучанин Показати IP 13 Жовтня 2020 12:28
З вас "таваріщ капітан" вже пагони пора знімати. Грубо працюєте.
Активіст Показати IP 12 Жовтня 2020 16:36
Клоун
Лучанин Показати IP 12 Жовтня 2020 17:18
Та він там скрізь сміється... Бути справжнім політиком - це не так просто...
турбо режим до Лучанин Показати IP 12 Жовтня 2020 19:33
Він вів себе як учень який не вивчив урок!
Отакої Показати IP 12 Жовтня 2020 20:00
Хто,хто,а колумбійці його розуміють...людина не бере лишнього в голову,а важкого в руки.
Антизеленська Показати IP 12 Жовтня 2020 22:19
Яке ж воно недолуге . Генератор випадкових слів і позорисько . нема порядних слів тому правлінню . не знає навіть про що говорить. Я 5 років вважала ,що нарешті Україна увійшла дійсно у європейский напрямок розвитку. Готова була, що буде важко, можливо навіть надто важко в умовах війни. Але що це все спаплюжать і розмажуть
Casperone Показати IP 13 Жовтня 2020 13:05
Жах,просто....жах:(
Супер Показати IP 17 Жовтня 2020 02:26
Він правильно зробив, що розсміявся! Він знає, що більшість недолугих, не далекоглядних, які живуть розумом з тв, а самі ноль. Ще краще сказати - безмозглі. Народ має ту владу, на яку заслуговує!