USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Зникла 16-річна дівчина з Каменя-Каширського знайшлася

23 Вересня 2016 09:31
Протягом останніх двох днів електронні ЗМІ області активно поширювали інформацію про те, що зникла 16-річна дівчина із Каменя-Каширського.

Проте вчора ввечері стало відомо, що підліток знайшлася, - пише Район.Камінь-Каширський.

Як повідомила інспектор Камінь-Каширського відділу поліції Валентина Коширець, правоохоронці встановили, що насправді сталося.

Зі слів дівчини, зазначає інспектор поліції, вона дійсно проживає в Камені-Каширському разом зі своїм батьком. Зараз він на заробітках, тому підліток деякий час була з матір’ю, котра окремо проживає у селі Піщане. Проте після однієї зі сварок, що виникла між ними, неповнолітня вирішила уникнути проблем і пішла з дому.

Дівчина поїхала до друзів у один із районів області. Побачивши у Інтернет-мережі, що її розшукують, вирішила повернутися. Коли вона прибула до Каменя-Каширського, правоохоронці доставили її у районний відділ поліції та опитали.

Зараз дівчину відправили до матері.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Хлопець Показати IP 23 Вересня 2016 09:35
Подаріть дитині телефон і трохи по дупі надавати.
Сергій Показати IP 23 Вересня 2016 09:37
Випороти щоб м"яке місце було синє і місячць сісти не могла.
Анонім до Сергій Показати IP 23 Вересня 2016 10:03
ХйЗ
АСАВ Показати IP 23 Вересня 2016 10:57
Віддайте мені на перевиховання!!!
АСАВ до АСАВ Показати IP 23 Вересня 2016 12:24
Це не жарт!!! Якщо ще не пізно. Бо в 20 років там вже не буде про що говорити...
Sieger до АСАВ Показати IP 23 Вересня 2016 13:56
Хіба що на перевиховання животом по дупі. За паспортом 16 років, а на пиці та цицьках вже всі 25. Так що вже можна в такий спосіб перевиховувати. :)
От Показати IP 23 Вересня 2016 11:19
кобила
Цікавий Показати IP 23 Вересня 2016 14:37
А хто поверне кошти, витрачені на пошук?
Йорк Показати IP 23 Вересня 2016 18:18
Я б найшов)))
Новік Показати IP 23 Вересня 2016 20:44
А Катю Литкіну вбили.Менти теж думали..що гуляє.
Новік Показати IP 23 Вересня 2016 20:45
А Катю Литкіну вбили.Менти теж думали..що гуляє.
джон Показати IP 23 Вересня 2016 22:30
Ну ви всі й д*біли і збоченці