USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Фермери Волині мають проблеми через люстрацію влади

19 Березня 2014 13:17
Волинські аграрії не можуть оформити необхідні документи, бо під час підготовки доручення оформили на голову РДА, якого наразі звільнили.

«У нас є приміщення в Горохівському районі, але немає землі. Усі необхідні документи ми оформили, є проект, однак вийшло непорозуміння: була довіреність на голову Горохівської РДА Жанну Савчук, яку звільнили, довіреність тепер не має сили», - звернувся з проблемою до голови ОДА юрист ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» Олег Пасько.

Голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт наголосив, що до кінця цього тижня має бути затверджений новий керівник в районі й питання аграрія буде вирішено.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
він Показати IP 19 Березня 2014 15:03
відложіть посівну пока всіх не призначать
Волинь Показати IP 19 Березня 2014 15:12
Просто він - Пустовіт, спеціаліст ні в чім. Нехай поступить в Горохівський технікум.
109 Показати IP 19 Березня 2014 15:12
Відложіть обід на осінь,як пшениця поспіє...
ДПА Показати IP 19 Березня 2014 15:23
"Волиньзернопродукт" - це аграрії ? Це фірма Дудки і Карпюка по відмиванню грошей і обману селян.
Вася до ДПА Показати IP 19 Березня 2014 22:13
Ротика прикрий, любий друже!!! ТзОВ "Волинь-зерно-продукт" - це рушій в галузі АПК області і таким як Дудка Женік треба кланятись, а за Карпюка вам і говорити має бути СОРОМ - на його фоні ви усі НІХТО і звуть вас НІЯК!!! Скільки Женік створив робочих місць, скільком людям зарплати платить, скільки податків сплачує??? Ви цього не знаєте, але не дай Бог не буде таких як Він - триндець буде повний!!! А щодо таких як ви - то моська гавкає, а караван іде - подумайте над цим, подумайте над тим як ви увійдете в історію? - мабуть як обсирачі толкових людей - не менше і не більше!
До ДПА Показати IP 19 Березня 2014 15:26
...і захопленню земель та с. г. підприємств." Фермер" сра..й.
Волинь-нова Показати IP 20 Березня 2014 08:40