USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Гузь вимагає відставки керівництва силових структур Волині

5 Березня 2014 11:39
Із вимогою написати заяви на звільнення та не претендувати на керівні посади звернувся заступник голови Волиньради.

Про це йшлося під час 24 позачергової сесії облради 5 березня.

Ігор Гузь озвучив депутатський запит до керівництва обласної прокуратури, УМВС, СБУ, митниці та податкової. У ньому він вимагає у виконувачів обов’язки керівників цих структур написати заяви на звільнення та не претендувати на керівні посади. З його слів, це люди, які працювали в системі та мовчали, коли режим вбивав людей, виконували завдання злочинного режиму Януковича. На його думку, вони не мають права перебувати на посадах.

«Мішки грошей, які вже возяться у Київ, не можуть допомогти переламати волинян, які вмирали не за те, щоб ви лишилися на посадах», - звернувся до керівництва силових структур Волині Ігор Гузь.

Він зазначив, що немає власних кандидатур на вказані посади, і вважає, що у Києві повинні знайти тих претендентів на керівництво, які не дискредитуватимуть силові структури.

Обранці волинської громади не підтримали запит колеги. Із 57 присутніх депутатів, пропозицію Гузя підтримали лише 36 народних обранців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
лучани Показати IP 5 Березня 2014 11:41
Міліцейська мафія разом з чиновницькою будуть продовжувати грабувати волинян.
НЕЛУЧАНИН до лучани Показати IP 5 Березня 2014 13:01
якщо їм і далі потурати
Оля Показати IP 5 Березня 2014 11:47
Добре, що у депутатів вистачило розуму не підтримувати такий безглуздий за змістом запит, а за формою - просто імітація бурної люстраційної діяльності і самопіар як борця за краще майбутнє. Хай Гузь розкаже як був у Башкаленка на зарплаті за те, що гнобив Клімчука!!!
НЕЛУЧАНИН до Оля Показати IP 5 Березня 2014 13:02
ну ти ж розумна, тролиш тут на сайті. а зарплату ти виплачувала ?
Федя до НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Березня 2014 13:38
Гусь, чи не ти це??!
Оля до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 11:19
А ще хай Гузь розкаже, як на виборах у Верховну раду в Ковелі влаштовував публічне голодування з повязкою на голові - і в той же час ходив в піцерію Класік та їв піцу. А ще ха розкаже скільки бабла збрив з Івахіва за те що не буде качелі устраювати після виборів - на які потім купив хату та машину.
1234 Показати IP 5 Березня 2014 11:48
треба щоб був місцевий...і спитати спілку міліціонерів Волині кого вони бажають бачити своїм керівником а не чужих....Гузя давайте запропонуємо, рекомендуємо,відправимо на Київ
виборець до 1234 Показати IP 5 Березня 2014 11:52
Гузя взагалі треба усунути з політичного життя Волині! Хто за?!
НЕЛУЧАНИН до виборець Показати IP 5 Березня 2014 13:03
ПРОТИ !!!!!
небайдужа до виборець Показати IP 5 Березня 2014 20:37
Шановний, Ігоре Гузю!Як давно ви перечитувати свою посадову інструкцію?? (Чули, що така є).Де скажіть написано, що в ваші повноваження входить керувати силовиками на Волині??? (В армії ви точно не служити), бо уявлення у вас про силовиків НУЛЬОВЕ!!! якщо вас влаштовує ваша посада, то відчепіться від силових структур,бо відчуваю, що ще трошки і вас "спустять з небес"(реально попустять, питання лише часу). Такщо давайте "куруйте районами" вас там "чекають".
Оксана до 1234 Показати IP 5 Березня 2014 11:53
Підтримую
Оксана до 1234 Показати IP 5 Березня 2014 13:36
Ще Гузя не люстрували як стару непотріб? Дай дорогу молоді політична непотріб.
https://www.youtube. Показати IP 5 Березня 2014 11:55
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UP2RYwpXutI
1232 Показати IP 5 Березня 2014 12:39
Ігоре Володимировичу, керівництво вже замінене, старе звільнене завдяки вашому зусилю. Що ще вам потрібно, чи ви хочете свою кандидатуру висунути, їдьте в Крим і відстоюйте його, а не керуйте.
Світлана Показати IP 5 Березня 2014 12:44
Скільки можна зводити особисті рахунки? Гузь не має чим більше зайнятись?
555 Показати IP 5 Березня 2014 12:48
Цікаво скільки платили тому самому Гузю, за це він чомусь мовчить, тільки інших в усьому звинувачує, а сам "БІЛИЙ і ПУШИСТИЙ". Йому чиїсь посади очі муляють, хто він такий, тільки й вміє,що кричати і безглузді ідеї висувати. Слава Богу, що люди вже починають відкривати очі і бачать в ньому лише борця за високу посаду!Падло проплачене!!!
народ Показати IP 5 Березня 2014 12:58
Гузь,приберися сам,поки тебе люди не прибрали,як башкаленка.
SS18 Показати IP 5 Березня 2014 13:00
ви че мусара оху..ли вас ше нихто нетрогав гузь невеликем щастя але ви тут нах****р нетреба почекайте в криму тихише стане ми ше прийдемо на ваши дачи и инши обекти до прокуратури сбу и податковои митникив також зайдемо А ПОКА ТАК ХАРАШО ШО ВИ ЯК КРИСИ ПО НОРАМ СИДИТЕ ГАРНО НА МИСТО ПОДИВИТИСЯ МУСАРСКИХ РОЖ НА ПРОЦЕНТИВ 90 МЕНШЕ ЯК БУЛО
Ууу до SS18 Показати IP 5 Березня 2014 13:17
Сложилось впечатление, что или Зек или имел (или имеешь) проблемы с милицией. Нормальный человек, который не нарушает закон, так ненавидеть ее не будет!
12345 до Ууу Показати IP 5 Березня 2014 13:20
Це що за йолоп дорвався до клавіатури. Як в бубен бють, то мабуть самий перший кричить щоб рятували.
Ууу до 12345 Показати IP 5 Березня 2014 13:31
А что правда в глаза колет?? Я тебе как психолог скажу: здесь диагноз на диагнозе!
Х Показати IP 5 Березня 2014 13:01
05 марта 2014, 12:43 Минфин предлагает на 50% сократить пенсии для работающих пенсионеров Сегодня, 5 марта, Министерство финансов Украины заявило об инициативе сокращения выплат пенсий работающим пенсионерам до 50% от суммы назначенной пенсии. Об этом говорится, в частности, в разработанном ведомством «Плане мероприятий и реализации Программы деятельности Кабмина». Минфин предлагает разработать изменения в закон «Об обязательном пенсионном страховании», которые бы предусматривали выплату работающим пенсионерам 50% назначенной пенсии. Размер выплат предлагается не делать ниже уровня минимальной пенсии по возрасту. При этом, относительно инициатив по ликвидации дисбаланса в размере пенсий пока не сообщается. Напомним, Кабмин планирует сократить госбюджет на 65-80 млрд гривен. А може Гузей сократити???????????
НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Березня 2014 13:07
ЛИЗОД***ПИ В СУДАХ, ПРОКУРАТУРІ, МЄНТЯРНІ !!!!!!!! НАРОД ДО ВАС ЩЕ ПРИЙДЕ !!!!!!!!!
Ууу до НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Березня 2014 13:19
А потом они придут к тебе!
Лісник до НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Березня 2014 15:42
З огляду на стиль, Ви надзвичайно ерудова та інтелігентна людина. Йдіть куди хочете, в суд, прокуратуру, а краще всього в міліцію. Донедавно на таких ходаків в ППСі був надзвичайно великий попит. Лише чи зможете Ви хоча б школу міліції закінчити... В ліс бо ж не ходіть. У лісі так затишно, спокійно, і що, найголовніше,- чисто..., не забруднюйте.
найголовніше Показати IP 5 Березня 2014 13:10
що у нас на Волині слава Богу не все залежить від одного Гузя. Якщо люструвати всіх то його теж Нехай прозвітує як він і головне за що здався на виборах до Верховної Ради
ааааа Показати IP 5 Березня 2014 13:12
когда что то посерйознее происходит то Гузя нигде нет.
Махно Показати IP 5 Березня 2014 13:16
Підтримую Гузя, вичистити від лайна силові структури
Анонім до Махно Показати IP 5 Березня 2014 13:37
Разом з л***ном Гузьом!!!
Правдоруб Показати IP 5 Березня 2014 13:18
Знову той Гузь спекулює померлими на майдані. Де ж ти був, як вони гинули, чому не йшов попереду як командир частини в Бельбеку. Боягуз, горлопан ти Гузь, а не патріот
Махно до Правдоруб Показати IP 5 Березня 2014 13:21
Гузь йде попереду на Волині, не треба розказувати, сиди на дивані і строчі коменти, мразь путінська!
Lex Показати IP 5 Березня 2014 13:42
А что силовики еще существуют? Видимо ПР и УПА халтурят на работе.
Лола Показати IP 5 Березня 2014 18:20
Містер Гузь хоче змінити керівників силових структур,але міняючи шило на мило тобто призначивши за купу грошей знову прокурора Гіля, начальником Мвс Зотька які вже встигли набратися хабарів будуючи при посадах минулих років.Тобто призначатимуть тих самих хабарників,чекати змін із такими керівниками не варто.Насправді шкода просто тих хлопців які загинули на майдані за чесні суди,міліцію прокуратуру.
анонім Показати IP 5 Березня 2014 20:11
Це ще раз говорить, що зі старими кадрами на керівних посадах ми нічого путнього не побудуємо
Інтерес Показати IP 6 Березня 2014 09:41
А Гузь хіба не старий кадр????
777 Показати IP 6 Березня 2014 10:21
А звідки той Гузь виплив, що за птах?
Правий сектор Показати IP 7 Березня 2014 00:40
В Гузя роздвоєння особистості, будь-ласка заберіть його в псих лікарню.