USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Хто у Луцьку може очолити міськвідділ міліції

2 Травня 2014 15:00
Громадські слухання щодо обговорення кандидатур на посади начальників Луцьких райвідділу та міськвідділу міліції відбудуться у вівторок, 6 травня, повідомили у прес-службі Самооборони Луцька.

Слухання щодо кандидатів на посаду начальника Луцького міськвідділу міліцїі розпочнуться об 11:00.

Претендентами на цю посаду є:

1. Муковоз Ігор Володимирович

2. Мархальчук Віталій Вікторович

О 14:00 розпочнуться слухання щодо кандидатів на пост начальника Луцького райвідділу міліції.

Претенденти:

1. Кічук Олег Борисович

2. Костанюк Володимир Володимирович

Обидва заходи відбудуться в овальному залі Волинської обласної ради (2-й поверх, Київський майдан, 9).

Слухання узгоджені з УМВС у Волинській області. Після слухань, кандидати пройдуть кадрову комісію, запевняють ініціатори заходу. Організатори: Волинська Самооборона Майдану, Правий сектор Волині та Автомайдан України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
пан Показати IP 2 Травня 2014 15:24
Тод1 начальника зони без думки зека не призначати.
иван до пан Показати IP 2 Травня 2014 16:43
а де той що був?
лпдмуа а простише и Показати IP 2 Травня 2014 15:34
по муковозу і його друзям тюрма вже давно плаче а ви його на посаду ? хіба лучани і правохоронці незнають цього помаранчевого щура ?але е дон педро буден ще дон мукавоз
Мвс Показати IP 2 Травня 2014 15:38
Думка громади дуже важлива.Але безімені тролі це не громада і10 активістів це неЛуцьк.Моливо виконком депутати.Яка думка керівництва умвс.
Смс Показати IP 2 Травня 2014 22:07
А начальника УДАі вже заслухали чи вас послали бо щось не має інформації
333 Показати IP 2 Травня 2014 22:33
Хто того Муковоза пхає на цю посаду. Дуже гнилий і слизький чоловік.
хмаринка Показати IP 3 Травня 2014 12:47
Хто хто?Коцурині "зяті")))
Лучанин Показати IP 4 Травня 2014 11:25
Ініціатори обговорення може Ви на схід, а міліція займеться роботою.Всі хочуть попіаритись на міліції.Шпига може Ви будете приймати рішення чи знову ці ігри хто добріший.Невже в міліції ніхто не може йому підказати.
Волинь моя Показати IP 29 Квітня 2015 12:18
А хто такі ця самооборона??.. ГО всього навсього. Але все вказує на те, що скоро на голову влізуть..