Будинок на Арцеулова передають у міську власність, влада зволікає
Будинок на вулиці Арцеулова,16, що в Луцьку, комунальники не могли прийняти в міську власність, бо наплутали з документами, як кажуть, – цифри були затерті, їх не розгледіли.
Про це йшлося під час постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою сьогодні, 19-го листопада.
«У даті прийму документів була описка, там цифри затерлися, було погано видно і замість 27, написали 22. А так - у нас усе готово, вже розробляємо тариф», - поінформувала заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Луцькради з питань розвитку ОСББ та експлуатації житлового фонду Надія Коленда.
З цього приводу члени профільної комісії рекомендують депутатам під час чергової 66-ї сесії Луцькради ухвалити проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.08.2014 № 63/18 «Про прийняття в міську комунальну власність 117-квартирного житлового будинку за адресою: м. Луцьк, вул. Арцеулова,16», аби мешканці могли приватизувати помешкання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою сьогодні, 19-го листопада.
«У даті прийму документів була описка, там цифри затерлися, було погано видно і замість 27, написали 22. А так - у нас усе готово, вже розробляємо тариф», - поінформувала заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Луцькради з питань розвитку ОСББ та експлуатації житлового фонду Надія Коленда.
З цього приводу члени профільної комісії рекомендують депутатам під час чергової 66-ї сесії Луцькради ухвалити проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.08.2014 № 63/18 «Про прийняття в міську комунальну власність 117-квартирного житлового будинку за адресою: м. Луцьк, вул. Арцеулова,16», аби мешканці могли приватизувати помешкання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
ТАРАС
Показати IP
19 Листопада 2014 20:47
Яке роками?????? Цей будинок побудовано цього року!!!!! Що ви пишете!!!!!?????
Анонім до ТАРАС
Показати IP
20 Листопада 2014 07:30
Не виправляй, ВН знають що пишуть
людина до Анонім
Показати IP
20 Листопада 2014 13:32
ТАРАС правий, будино почали будувати минулого року, добудували цього року
Один палив сміття, другий розвів багаття в дворі: на Волині господарі ледь не пустили за вогнем власні хліви
Сьогодні 10:07
Сьогодні 10:07
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
Сьогодні 09:51
Сьогодні 09:51
ООН заявила про рекордну кількість жертв серед цивільних в Україні: найгірший показник від 2022 року
Сьогодні 08:45
Сьогодні 08:45
Конституцію України вперше переклали жестовою мовою
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
«Укрзалізниця» збільшує кількість дитячих вагонів
Сьогодні 06:43
Сьогодні 06:43

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.