USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині представили нового керівника району

23 Квітня 2015 17:15
Нового голову Володимир-Волинської райдержадміністрації представив сьогодні голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

Вперше за всю історію існування Володимир-Волинської райдержадміністрації нею керуватиме жінка – Наталія Василець.

На представлення головного керівника району прибуло чимало начальників структурних підрозділів та управлінь РДА, керівництво місцевої міліції, прокуратури, фіскальної служби, військового комісаріату, депутати обласної та районної рад, сільські голови, громадські активісти, мер Володимира-Волинського Петро Саганюк, голова райради Андрій Оніщук, а також екс-голова Володимир-Волинської РДА Володимир Савчук.

На початку представлення Володимир Гунчик зачитав розпорядження Президента України, яким Наталію Василець призначено головою Володимир-Волинської РДА.

До призначення на цю посаду вона працювала бухгалтером в управлінні агропромислового розвитку Володимир-Волинської РДА.

«Я вважаю, що жінки мають право займати найвищі посади у владі. Хотів би побажати пані Наталі перш за все міцного здоров’я. Робота забере у вас багато часу, вам доведеться пожертвувати своїм особистим часом, можливо менше уваги приділити сімейним питанням. Але я впевнений, що ви справитеся.

В моїй особі ви будете мати першого помічника. Я постараюся зробити все, щоб у вас, крім безпосереднього виконання ваших обов’язків, ще вистачило часу і на всі питання пов’язані із особистим вашим життям. Ви як жінка повинні, в першу чергу, ставлячи завдання перед районом, перед апаратом, ще раз нагадувати усім, що ми повинні цінувати і з теплотою ставитися до матерів, сестер, дружин. У жодному разі не знижуйте планку жіночності, краси, і не забувайте, що відсьогодні ви - голова РДА», - зазначив губернатор.

Сподівання на тісну співпрацю між президентською вертикаллю та представницьким органом, висловив голова Володимир-Волинської районної ради Андрій Оніщук: «Сьогодні наміри повинні бути лише для блага Володимир-Волинського району. В час, коли на сході йдуть бойові дії, немає часу на чвари та експерименти. Тому миру і злагоди нашій державі та району, міцного здоров’я Наталії Володимирівні, здобутків та здійснення всього задуманого».

Неординарною подією назвав представлення нового керівника району міський голова Петро Саганюк: «Ви у складний час прийшли до керівництва районом. Ситуація в державі і політична, і військова, і економічна є дуже складною. Але місто і район взаємно переплетені, бо діти вчаться в місті, працюють в районі, місто користується тим, що виробляє район. Місто старається допомогти району в низці питань. Тому з моєї сторони вам буде всіляка підтримка».

Привітав Наталію Василець і екс-голова РДА Володимир Савчук зазначивши, що у нього склалася хороша співпраця з міською владою та районною радою.

У своїй першій публічній промові новопризначена голова РДА Наталія Василець подякувала за високу довіру Президенту України, Прем’єр-міністру та губернатору Волині.

«Для мене це великий іспит та відповідальність, відповідальність за район та рівень життя його мешканців. Тому зі свого боку докладу максимум зусиль для виконання поставлених завдань як державою, так і президентом, урядом та Волинською ОДА. Буду працювати чесно та прозоро.

Мені випало працювати у досить непростий час, але це найкращий час для виявлення людських якостей як моральних, так і людських. Надіюся на спільну роботу з усіма політичними силами, громадськими організаціями, депутатським корпусом, волонтерами та духовенством», - зазначила голова РДА.

Далі Наталія Василець у своєму виступі окреслила основні напрямки майбутньої роботи. Головними серед них назвала забезпечення миру та соціального захисту учасників АТО і членів їх сімей.

«Працюючи уже десять років в управлінні агропромислового розвитку, постійно аналізувала соціально-економічні показники, раділа досягненням наших агроформувань. Добре усвідомлюю і розумію всі їхні проблеми, віддаю належне тим, хто перетворив занедбані чагарники у високоврожайні посівні площі. Поряд з розвитком сільськогосподарської галузі, на майбутнє, слід дбати про інвестиційне вливання капіталу у розвиток переробних галузей, що дасть нам можливість вивести державу з сировинного придатку у вищий ранг розвитку народного господарства», - підкреслила Наталія Василець.

Після офіційного представлення особливо тепло пані Наталю вітали її друзі, а також колеги по роботі в управлінні агропромислового розвитку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Об’єктина критика Показати IP 23 Квітня 2015 17:30
Б...я... ну як такі МОРДЯКИ можна понаїдати... Куди не глягь в президію...... капєц
Вдячна за турботу до Об’єктина критика Показати IP 23 Квітня 2015 19:28
Вони ж не сплять-не їдять, тільки про нас з вами думають!
Бухгахтер Показати IP 23 Квітня 2015 17:40
Отакої, сиділа собі жіночка в управлінні АПК, рахувала касу, робила проводки, виводила головну книгу, здавала баланси, які не сходились, у казначество... а тут, бац і ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ. Це вам не дебет та кредит, а сальдо в карман. Тут районом потрібно керувати, наради, звіти, розпорядження, зутрічі з трудовими колективами, організація виробничих процесів та суспільно - політичного життя. Але це все діло наживне, головне "ранг" та запис у трудовій книжці.
Олександр до Бухгахтер Показати IP 23 Квітня 2015 18:40
Варто дочекатись перших результатів роботи, а не писати подібні нісенітниці. Заздрість погане відчуття.
Анонім до Олександр Показати IP 23 Квітня 2015 19:17
Що ти кажеш?Грошеняток захотіла
.!. до Бухгахтер Показати IP 23 Квітня 2015 22:49
чудо, ти не те що дебет з кредитом не можеш звести, а й свій нік без помилок не можеш написати! Гризи граніт науки.
обєктина думка Показати IP 23 Квітня 2015 18:00
Отак треба вміти.тихенько всіх задовільнила і....Хіба не ясно?все як на лодоні
знаючий Показати IP 23 Квітня 2015 18:09
просто вона завжди вчасно повертала Діброві держ гроші які той незаконно вибивав.... от і пролобіював....
А Показати IP 23 Квітня 2015 18:18
А воно їй треба?
Службовець із шацька Показати IP 23 Квітня 2015 19:02
Люди, ну чого ви так зразу. Ми от теж були не задоволені своїм новим головою. А виявилося, що він нормальний чувак. От сьогодні свій день народження святкував прямо в РДА, не відриваючись від робочого столу. Поряд важливі документи, каструлі, бутерброди. Молодець.
з княжого Показати IP 23 Квітня 2015 19:10
Люстратори як побачили Саганюка в президії , то сиділи тихенько і навіть боялися Савчука зачепити а метелик , як справжній комуніст на партзборах, плескав у долоні і підстрибував. Люстратори самоліквідувались.
Міра Показати IP 23 Квітня 2015 19:10
Ото час настав-це жах,пхають кого попало.Коли ж понажираються?А хіба вона знає куди йде?всі ж давно говорять,що все купили.
Сторонній Показати IP 23 Квітня 2015 19:25
Заздрість дійсно погане почуття... Чому у коментарях стільки злості, ненависті...??? Ви ж і людини зовсім не знаєте, а уже суцільний негатив. Вона молода, розумна.., має досвід у державній службі та бажання працювати, родом із району.....та і приходить у не простий час для всіх на цю посаду і добре знає, що її чекає. Навпаки її призначення викликає більше шкоди, адже все буде дуже непросто, роботи багато, відповідальності ще більше...
правильно до Сторонній Показати IP 23 Квітня 2015 23:45
Це призначення викликає більше шкоди ,бо керувались не інтересами району а інтересом одного фермера. Часи яника 2.
із Іванич Показати IP 23 Квітня 2015 19:51
Наталія Володимирівна - відповідальний працівник, розумна і наполеглива. Успіхів тобі на новій посаді! А щодо грошеняток, яких як виражаються ,,захотіла,, , то ви спочатку запитайте яка зарплата у голів РДА, і яка відповідальність у теперішній час.
Орест Показати IP 23 Квітня 2015 20:41
Діброва з мамою поможе.
123 Показати IP 23 Квітня 2015 21:02
Дiбровi спокiй ,Гунчиковi - процент на виборах.
я Показати IP 23 Квітня 2015 23:34
о-о-о, то вже ж оцалюча мала бути! Передумали? Ой Людка, як ти лоханулась, використали тебе,як дурочку, пропыарились на твому доброму ымены ы всьо, а ти тепер будеш по городу ходить обо**аана....
Лімонів Показати IP 24 Квітня 2015 00:30
Людка в надійних руках едічкі одопісся...
Держслужбовець з Рат Показати IP 24 Квітня 2015 00:49
А на мою думку найкраще призначення на Волині. Людина з чудовим досвідом, а плече Діброви це тільки плюс а не мінус.
Анонім до Держслужбовець з Рат Показати IP 24 Квітня 2015 11:54
це точно,що найкраще призначення на Волині,тупе.Досвід? ви про що?Бухгалтер всього навсього.Не смішіть.Чим же заслужила?Можна догадатись
??? до Держслужбовець з Рат Показати IP 24 Квітня 2015 17:01
Чому Дiброва не вiдставляв плече Савчуку, а тiльки пiднiжки? Правильно, бо Савчук вивiв його на чисту воду .
спитайте до Держслужбовець з Рат Показати IP 24 Квітня 2015 19:29
Михальця , як йому Діброва підставляв плече,що по сьогоднішній день ходить відмічатися у міліціі , і Скуба вже знає плече Діброви, шкода Наталю бо останній як підставить то на довго і глибоко.
Анонім до спитайте Показати IP 25 Квітня 2015 10:38
І підставить і вставить.Він все вміє.От Натаха вліпла.
Анонім до Держслужбовець з Рат Показати IP 25 Квітня 2015 10:41
Йому певне плюс,щей який.Натаха добре знає,що це ненадовго,а далі до Діброви й керувати.Все прораховано.Цікаво чого розвелась з чоловіком,га?
Анонім Показати IP 24 Квітня 2015 11:48
не одна Людка ішла ребята.а ціла купа їх.А Натаху проплатили добре от і все.Знайшли спеціаліста тоже.Діброва має за що пропхати.Сиділа сіра мишка й вилізла раптом.Не смішіть?
Луч до Анонім Показати IP 24 Квітня 2015 12:46
Краще чим Оцалюк. Час покаже чи зможе вона керувати районом.
наталя Показати IP 24 Квітня 2015 16:54
Не за те хлопцi на Майданi гинули, щоб i дальше дiброви розставляли за грошi своiх людей. Ганьба Дiбровi ! Ганьба!
iстина Показати IP 24 Квітня 2015 17:14
Не допоможе багатство в день гнiву, Хто надiю кладе на багатство своэ ,той впаде,- Бiблiя:Книга Приповiстей Соломонових11:4,28
Анонім Показати IP 24 Квітня 2015 17:44
Ви гляньте дорогі Діброва і на представлення й на сесії всім руки жме.Правду кажуть:Тиха вода греблі рве" Добре дала
Анонім Показати IP 24 Квітня 2015 18:00
То пісєць.не райо. а чудеса
Людина Показати IP 24 Квітня 2015 18:03
Чого ви вципилися до тої Оцалюк,вона хороша людина і керівник,досить її вже гряззю обливати!Подивіться що про вас говорять,і головою вона була б супер,ще в неї треба багато кому повчитися.
глаз народу Показати IP 24 Квітня 2015 19:19
При янику чинуші самі за свої посади платили а тепер бариги нанімають мавпочок на роботу.
не завжди до глаз народу Показати IP 24 Квітня 2015 23:21
при янику платили за посаду, було що й за професіоналізм ставили...це правда-не знаю чим керувались, може політичною доцільністю!
Анонім Показати IP 25 Квітня 2015 10:36
а як же Оніщук переживе? Савчука його зїли,а голова РДА від Діброви? Мати рідна
мінонА до Анонім Показати IP 26 Квітня 2015 00:58
А ще Оніщук пережив Михальца і Супроновича. От того вони казяться і нічого путнього їм в голову не лізе.
Побоатим Показати IP 26 Квітня 2015 18:19
Андрійку тобі час пакувати валізи . Досвіданос !!!
Карпюку Показати IP 26 Квітня 2015 22:55
Пашенька! Не тіш себе ілюзіями бо всього з собою не забереш і все не заграбастаєш!
Анонім Показати IP 28 Квітня 2015 09:08
Пашенька знає,що хоче.А Андрійкові пора давно пакувати валізи.Діброва з Натахою поможуть.
ВоЄнком Показати IP 28 Квітня 2015 23:53
Карпюку всім селом валізу пакувати будуть! Ати-бати в армію марширувати.
Олег Показати IP 23 Жовтня 2015 16:37
Уже Натаха докерувалась.І не думав.що з такою неосвіченістю ще лізуть на таку посаду. ширма настояща
Анонім Показати IP 1 Грудня 2015 17:46
Да,ото баба. Як потім буде людям в очі дивитися.продалася повністю ж. Гроші роблять чудеса.Людей ні за що не має.
Вітя Показати IP 23 Лютого 2016 11:08
Народ! Говорили мала зарплата в голови РДА,а в Натахи 10.000.-це нормально?А ще діброва підкине.А роботи нуль.За що боролись? За що загинули сини, батьки, брати?.Сором, а не район.Недавно дивувався маючи розмову з нею.Її зовсім не цікавлять люди,професіонали. Позорище.