USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку - загроза порушення прав громадян

20 Лютого 2014 10:37
Депутат Луцької міської ради Андрій Осіпов подав депутатське звернення міському голові Миколі Романюку.

Зокрема у зверненні йдеться, з огляду на «революційні ситуації, де мають місце випадки безпідставного руйнування майна громадян та вчинення хуліганських дій, прошу Вас скликати позачергове засідання виконавчого комітету Луцької міської ради на якому:

- офіційно повідомити громадськість про утворення Волинської самооборони та принципи її роботи.

- обговорити питання безпеки громадян та підприємств

- обмежити продаж алкогольних напоїв в Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Василь Показати IP 20 Лютого 2014 10:39
Вчора бачив як з судів виносили справи, складали їх в буси і десь вивозили. Так само багато магазинів позачинялося, з Нової Пошти теж всі посилки складали в буси і вивозили на склади з охороною,
нік Показати IP 20 Лютого 2014 10:47
да і це все опозиця зробила а не влада. Треба було до виборів чекати і показати чи вас люди підтримають
Лучанка до нік Показати IP 20 Лютого 2014 11:32
100% підтримаю!
Волинянин Показати IP 20 Лютого 2014 10:48
Правильно, Осіпов. Підтримую.
Іра Показати IP 20 Лютого 2014 10:57
Так, звернення Осіпова - це те, що він вміє робити найкраще у раді Луцька. Шкода, що це його єдиний плюс як депутата.
Українка Показати IP 20 Лютого 2014 10:59
Вчора бачила, як податкова міліція вивозила бумаги, а в підвалі податкової, де сидять слідчі податкової міліції, заклеєні двері папером, опечатані, всюди пише "РЕМОНТ". Працівників податкової, на диво, раніше повідпустили з роботи.
Лучанка до Українка Показати IP 20 Лютого 2014 11:04
Вивозили не "бумаги", а документи.
Українка до Українка Показати IP 20 Лютого 2014 11:11
Це бумаги, за якими вони потім вимагають з людей гроші. А їх беруть біля податкової на місці злочину.
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 11:03
Це тепер нас має захищати гузьониш зі своїми шакалами? Та вони вміють тільки погроми влаштовувати! Осіпов за скільки продався?????
Лучанка до Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 11:05
За 30 срібних продався. Осіпов дорого не бере за зраду.
Джулія Показати IP 20 Лютого 2014 11:08
ДАВНО СЛІД ВВЕСТИ ПОСАДУ "ДУПУТАТ-ЯЗИКОЛЯПАЛО" :-)
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 11:09
Так, Осіпов молодець, але що може дати для людей його звернення? З вчорашнього дня існує реальна загроза життю і здоров'ю громадян, а міліції фактично в місті не існує. Самообороні ніхто в місті довіряти не буде, окрім тих хто і привів до цієї ситуації та створить її. Існує інше питання - як законослухняним громадянам діяти в ситуації коли на них будуть нападати озвірілі громадяни. Раніше можна було дати відпір, зв'язати злочинця та/або викликати міліцію. Зараз що робити? Треба було спочатку про це думати, а потім в войнушки грати.
Лучанка Показати IP 20 Лютого 2014 11:15
Дорогі лучани! Біда прийшла в наш дім - громадянська війна. І не тіште себе надією, що це далеко, це в Києві! Вчорашні події з грубим захватом приміщень ОДА і УМВС, паказне, нице знущання на головній площші обласного центру над ГРОМАДЯНИНОМ УКРАЇНИ Башкаленком засвідчила: в країну йде беззаконня, охлократія (влада натовпу), вандалізм. Закликаю вас всіх стати на захист громадського майна: музеїв, осередків та пам*ятників культури, шкіл та дошкільних навчальних закладів, медичних установ, державних установ! Це наше загальнонародне надбання, яке створене нами і нам його використовувати. Не будьте байдужими, коли бандити і мародери грабують стариків і дітей, магазини і підприємства не залежно від форми власності. Підтримуймо один одного - бо влада в Україні закінчилась!!
Оксана до Лучанка Показати IP 20 Лютого 2014 12:20
Підтримую, місцева влада повинна організувати людей або не заважати їх організовуватись з забезпечення охорони майна громадян та підприємств.
Че Показати IP 20 Лютого 2014 11:23
Осіпов каже діло. Вчора ввчері в центрі міста можна було спостерігати групи п'яних молодих людей озброєних палицями, які тинялись вулицями в пошуках пригод. На північному ринку групи молодиків під загрозою погрому вимагали все позакривати і йти звідси. Хтось зобов'язаний контролювати громадський порядок ! Стару владу змели - поставте нову. Влада зобов'язана забезпечити спокій для громадян.
ДІД Показати IP 20 Лютого 2014 11:30
А де ж самооборона, патрулі, хто зараз захищає Лучан??? вчора ввеері в районі Вокзалу, Там Таму, що "малолєтки робили...пили де хотіли, курили, матюкались, чіплялись до прохожих простих....став свідком як за людиною бігли, добре що він встиг вскочити в маршутку....в маленькі магазинчики заходять погрожують, що якщо їм не дадуть горілки й пива, рознесуть все....це називається відчуття безнаказаності...Одному краще не ходити ввечері...П"яні малолєткі це дуже страшно!!!
1 до ДІД Показати IP 21 Лютого 2014 05:06
усiм дамо раду!
з канцелярії Показати IP 20 Лютого 2014 11:34
працюю в луцькому міськрайонному. ніхто нікуди не вивозив. возили деякі справи на апеляціню (цивільні кримінальні адмінки) нашо писати всякій брєд якщо не знаєш