USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Волиньраді хотіли скасувати «Бандерштат»

22 Липня 2014 13:44
В обласній раді назвали недоречним запланований на серпень фестиваль «Бандерштат».

У своєму депутатському запиті під час другого пленарного засідання 27-ї сесії облради Віктор Радчук оголосив, що вважає недоречним проведення фестивалю та просить його скасувати, або організувати тоді, коли в Україні запанує мир. Депутати запит колеги не підтримали.

До слова, під час засідання Віктор Радчук також подав заяву про вихід зі складу фракції Волинського об'єднання «Батьківщина».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ФигВам Показати IP 22 Липня 2014 13:59
Давно пора...
Джулія Показати IP 22 Липня 2014 14:37
По принципу "А я сам не піду і тебе не пущу".
джул до Джулія Показати IP 22 Липня 2014 15:54
коментар було видалено
my_gift до джул Показати IP 22 Липня 2014 16:10
До речі, в певних культурах на похоронах всі запрошені веселяться, пісні співають, щоб душа покійного раділа. В яких саме-Вікіпедія підкаже :-)
віра Показати IP 22 Липня 2014 17:24
Хоча дуже добре ставлюся до фестивалю, до його організаторів, вважаю не зовсім доречним його проведення зараз. Нехай вже буде спокій, мир, тоді посвяткуемо! А зараз це буде на руку гавкунам!
стець Показати IP 22 Липня 2014 17:26
доречно не доречно, а гузіку і "патріотам" треба грошеняток