USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У випадку воєнного стану в Україні буде трудова повинність

24 Вересня 2014 10:18
Кабмін на засіданні 23 вересня вніс зміни до Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану. Про це повідомила міністр соціальної політики Людмила Денисова, - інформує Espreso.tv.

Відтепер в документі визначено термін "трудова повинність", який означає, що громадян залучатимуть до примусового виконання робіт оборонного характеру, а також до ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру в період мобілізації і воєнного часу без обов'язкової згоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧОМУ В УКРАЇНІ НЕ ВВОДЯТЬ ВОЄННИЙ СТАН. ІНФОГРАФІКА

Денисова зазначила, що також уточнено категорії осіб, які можуть залучатися для виконання таких робіт, шляхом охоплення тих громадян, які забезпечують себе роботою самостійно.

Крім того, до переліку суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного часу, додані види, які спрямовані на забезпечення обороноздатності держави (зокрема, ремонтно-відновлювальні роботи, що проводяться на державних кордонах, аеродромах, фортифікаційних спорудах). Також охоплені інші роботи, пов'язані з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, які виникли в період дії воєнного стану (розбір завалів, доріг тощо. а також виконання робіт, пов'язаних із забезпеченням потреб ЗСУ та інших військових формувань).

До суспільно корисних робіт залучаються працездатні особи, в тому числі особи, які не підлягають призову на військову службу, які за віком та станом здоров'я не мають обмежень до роботи в умовах воєнного стану (крім працездатних осіб, залучених до роботи в оборонній сфері та сфері забезпечення життєдіяльності населення і заброньовані за підприємствами на період мобілізації і воєнного часу з метою виконання робіт, що мають оборонний характер).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
ВОНО Показати IP 24 Вересня 2014 10:35
а там сплошные лагеря пойдут потоком, труд зека малопродуктивен но дешев
Пуцін до ВОНО Показати IP 24 Вересня 2014 10:51
Працюватимуть полонені москалі. ВОНО теж там буде, хоч і сильно ВОНЯЄ!
Анонім Показати IP 24 Вересня 2014 10:51
Я думаю всю верховну раду в першу чергу вигнати і лопати в зуби хай працюють,Волинську обласну держадміністрацію,міську раду,хай працюють.Без них Україна обійдеться.А тоді всіх тих,хто стоїть у центрах зайнятості, туніядців,які просто так одержують горші, а там тисячі. І самих працівників, які там сидять один на одноиму,хай попрацюють. Ви й тут хочете використати простий люд,щоб працював на Україну,яку ви здали і розікрали.Мільйонери,олігархи вперед на працю за вашу Україну,яку ви так обкрадаєте і так щиро любите.Ці,що рвуться в депутати,щоб їх обідраний,голосий босий ,голодний народ обрав, покажіть,як ви любите нас дурнуватих щиро і самовіддано .Вперед
Млять до Анонім Показати IP 24 Вересня 2014 11:36
А хто їх вижене, може ти? то вперед, замісь того, щоб банальні лозунги на клавіатурі відбивати.
Тарас Чурило Показати IP 24 Вересня 2014 10:52
Ну правильно, все для фронту, як при Сталіні,
Тарас до Тарас Чурило Показати IP 24 Вересня 2014 10:55
ЧУ _ РИЛО
Тарас Чурило до Тарас Показати IP 24 Вересня 2014 10:57
Ні, я перший піду окопи РИТИ!
ілля Показати IP 24 Вересня 2014 10:52
щось таке робиться вже ціни ростуть як на дріджях послуги теж воду відключають тепло включать зимою і то може а ліки які дорогі!!? а уряд і президет порівняння робили що при тій владі так дорого ліки порівняно з іншими країнами. і де це все? обіцяли через 2-3 місяці зменшимо ціни на ліки. а тепер що???? оце майдан треба було "зганяти" щоб зараз люди так мучились не кажу вже про тих хто загинув бідні люди Це була боротьба за владу а не за кращі умови життя людей. Начальникі ті ж самі сидять так само і в державних структурах "відфутболюють " тих людей. жити стало ще гірше і гірше
Аня до ілля Показати IP 24 Вересня 2014 11:48
Саме головне зараз за них проголосувати нам,за покращення. Їх потрібно всіх гнати до одного, а вони далі красти,далі до влади.А їм ми люди прості нікому не потрібні.Ми гарматне м"ясо для них, а зараз ще будемо ококпи рити.А вони будуть сидіти в кабінетах і за кордон повтікають.Отаке життя.Але ж ми такі раби,такі дураки,що світ не бачив.Туту вити треба,по вже дохнем,а нас далі розводять,як сліпих котят.
111 Показати IP 24 Вересня 2014 10:53
коментар було видалено
Всі до 111 Показати IP 24 Вересня 2014 10:55
ДЯКУЄМО!!!
х вам Показати IP 24 Вересня 2014 11:21
Ага щас,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Олег Показати IP 24 Вересня 2014 11:33
Ті, що працюють, то й з роботи будуть забирати на відновлювальні роботи. А ті, що тиняються без роботи, так і будуть тинятися??!! Що за закон?
Йухан Показати IP 24 Вересня 2014 11:37
А євреїв теж будуть брати?
Света до Йухан Показати IP 24 Вересня 2014 14:23
Где ты видел лопату с моторчиком? Ответ - а где ты видел еврея с лопатой ?Это из старого анекдота.
Йухан Показати IP 24 Вересня 2014 11:41
До війська і в цей лтп треба брати в першу чергу тих хто отримав земельні ділянки згідно їх цін ,чим дорожча ,то брати раніше,хто отримував гроші від держави,квартири. А то знов простих селян поженуть.
Анонім до Йухан Показати IP 24 Вересня 2014 11:49
Стопроцентно
Анонім Показати IP 24 Вересня 2014 12:15
{Хочу Совети и Янека на престол!!!!!
Лем Показати IP 24 Вересня 2014 12:25
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 24 Вересня 2014 23:46
От нам і хунта, і диктаторські закони, і рабсто, і геноцид.
Лучанин до Лучанин Показати IP 24 Вересня 2014 23:47
залишається не зрозумілим, чим саме відрізняється діюча влада від сепаратистів донбасу? напевно великої різниці між ними немає.
Джулія Показати IP 25 Вересня 2014 10:47
А як організовуватимуть неофіційно працевлаштоване населення-нас більшість??