USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцькі патрульні розшукали водія, який наїхав на дитину і втік

11 Січня 2020 21:04
«Кілька хвилин тому водій Daewoo Lanos збив дитину на пішохідному переході в селі Забороль і втік», - таке повідомлення отримали луцькі патрульні 11 січня близько 9 години ранку, йдеться на сторінці патрульних у Facebook.

На місці події встановили, що 9-річна дівчина, учениця 4 класу Заборольської школи, рухалась по пішохідному переходу. У той момент, коли вантажівка зупинилась, аби пропустити дитину, водій легковика почав обганяти її і скоїв наїзд на пішохода. На відео, наданому представником компанії, що розташована поруч, видно, що дівчинка падає, а водій легковика їде далі.
Медики оглянули дитину і, на щастя, ушкоджень не виявили, дівчинка отримала лише переляк, тож її не госпіталізовували.

На місце прибули також слідчий районного відділку поліції та сільський голова Забороля.

Завдяки спільним зусиллям, переглянувши відео з камери спостереження та проаналізувавши відео з реєстратора, патрульні встановили номерний знак автомобіля-винуватця та його власника.

Через незначний проміжок часу автомобіль, що підходив по орієнтуванню, виявили на одному з в’їздів у Луцьк та зупинили. 67-річний лучанин не зміг пояснити, чому здійснював обгін фактично на пішохідному переході, також сказав, що не зрозумів, що збив дитину, мовляв, подумав, що та просто спіткнулась, тож поїхав далі.

Чоловіка патрульні притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 122 (ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах) КУпАП та ч. 2 ст. 122 (порушення правил обгону) КУпАП і наклали штраф в розмірі 425 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
777-55 Показати IP 11 Січня 2020 21:33
То був Віталій Миколайович за кермом Daewoo Lanos , все могучій рієлтор?
Еміль до 777-55 Показати IP 12 Січня 2020 06:34
«все могучій» - неправильно, правильно - «все могчімій.)))
Кпр Показати IP 11 Січня 2020 21:40
А якби збив дитину? Який був би штраф?
скептик Показати IP 11 Січня 2020 22:01
таким чми*ям треба ставити колеса від підводи і кінський хомут на шию вдягати
Лучанкп Показати IP 11 Січня 2020 22:08
Це такий смішний штраф йому? Це сором !
X5 Показати IP 11 Січня 2020 22:09
Класно припаркований Х5, супер
Джек до X5 Показати IP 12 Січня 2020 19:09
Невідомо як ти був припаркований коли він приїхав і поставив,а ти втік
Ого Показати IP 11 Січня 2020 23:05
Ей ви що здуріли. Условка мінімум. Падло.
Лучанин Показати IP 11 Січня 2020 23:55
Він по факту збив дитину на пішохідному переході, порушивши все що тільки можна і йому такий штраф? Ганьба такій державі (правоохоронні органи які виносили постанову є представниками держави) яка не хоче захищати своїх громадян.
max Показати IP 12 Січня 2020 01:54
ще водія вольво який проскочив аналогічно перед ланосом, налякайте цими копійками для нього
Хамло Показати IP 12 Січня 2020 10:52
Судячи по штрафах дтп не було? А батькам дитини варто навчити своє чадо не перебігати, а переходити дорогу - матиме можливість зупинитись, оцінивши обстановку - і нема різниці чи зебра чи світлофор - дебілів хватає і на світлофорах.
Баба Ганя Показати IP 12 Січня 2020 11:45
Думаю багато батьків з гнівом після перегляду і читання покарання цьому гівну хотіли б власноруч покарати цю гниду! Де активісти та інші сміливці??!
Народна прокуратура Показати IP 12 Січня 2020 11:52
До цього часу не навчився відповідати за свої вчинки. Все намагається збрехати і сховатись.
Чех Показати IP 12 Січня 2020 12:36
Г*ндон!!!450 грн....
руслан Показати IP 12 Січня 2020 18:22
ТУТ МАЄ БУТИ СТАТТЯ ЗА ДТП. ПАТРУЛЬНІ АБО ОСТАННІ РАГУЛІ, АБО ХАБАРНИКИ
Луцький Показати IP 12 Січня 2020 21:18
Водій цей сором переживе, а от за славну поліцію ще двічі більше соромно. Батькам цієї дитини варто зрозуміти, що це їх вина теж. В більшості випадків збивають тих, хто перебігає дорогу, а не переходить.
Рома Показати IP 13 Січня 2020 09:23
Втік з місця ДТП!!!!!!!