USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцьком їздить таксі-лімузин на «бляхах»

3 Лютого 2018 21:26
У Луцьку помітили незвичний автомобіль, який обслуговує клієнтів однієї зі служб таксі. Це лімузин, зроблений на базі Mercedes-Benz E-класу.

Фото незвичного авто опублікував Віктор Дадак.

На ньому зображена 6-дверна подовжена версія класичного седану Е-класу в кузові W210, в народі більш відомого як «очкарик». Автомобіль – на литовській реєстрації.

Зазначимо, що такі авто випускались серійно, проте в лімітованій серії. Коментатори зауважують, що водія автомобіля звуть Віктор, він з Княгининка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
rty Показати IP 3 Лютого 2018 21:35
Що ж тут обговорювати? ще в 90-ті Луцьком їздило два аналогічних W123, також на таксі.
Лучанин до rty Показати IP 5 Лютого 2018 19:31
В 90-х на євробляхах?
Сергій Показати IP 3 Лютого 2018 21:35
хріна собі спостирежливі він вже декілька місяців їздить
Не пались Показати IP 3 Лютого 2018 21:35
Щтраф 300% від митних платежів впаяють , за використання нерозмитненого авто в комерційних цілях , буде не до сміху(
Лучанин до Не пались Показати IP 3 Лютого 2018 22:17
не хочу вас розстроювати але Луцьком таксує на бляхах кожне друге авто.. І клали вони на ваші 300%.. Друге питання що таксують неадеквати.. Але і возять таких же неадекватів як сами.. Тобто едилія))
Анонім Показати IP 3 Лютого 2018 21:43
капец
Едилія Показати IP 3 Лютого 2018 22:39
Слухай грамотею писати навчись
анна Показати IP 3 Лютого 2018 22:51
На такому таксі я іздила не один раз. І що? Хороші,доброзичливі хлопці.Основне тверезі і адекватні.Яке це має значення на яких номерах.
Манна до анна Показати IP 4 Лютого 2018 00:03
Ну удачі, надіюсь не побачу вас в репортажі з рівненського мосту) адекватні люди не ризикуватимуть штрафом в мільйон гривень заради прибутку в 15тис в місяць. А яке має значення які номери? про це ви запитайте таксиста на укр номерах на пасаті Б7 за 13тис євро, в якого техогляд, диспетчер, страховка, податки, розтаможка і все по закону)))))
111 до Манна Показати IP 2 Квітня 2018 10:55
1. І я надіюсь не побачу вас в репортажі (з версаля наприклад) 2. Які пасати б7, в основному лАнуси і шеврулі причому, щось нормальне рідкість, 3. Дайте номер до того таксиста (на укр номерах на пасаті Б7 за 13тис євро, в якого техогляд, диспетчер, страховка, податки, розтаможка і все по закону). 4. Давно відомо як проходять техогляд , яку мають страховку і як "платять податки".
777 Показати IP 3 Лютого 2018 23:18
По перше цих номерів не має в базі, а по друге якщо це таксі то він має пройти хоча б тех оглляд.
Чук Показати IP 3 Лютого 2018 23:59
Куди поліція дивиться
Антон. до Чук Показати IP 4 Лютого 2018 12:31
На Авокова поліція дивиться, навіть самооборона і їхнє волюнтерство їздить на бусах на бляхах)))))
євробляхи Показати IP 4 Лютого 2018 00:03
обожнюю бляхи скоро нас стане ще більше
Жора Показати IP 4 Лютого 2018 00:05
ОПАА ЦЕ МОЯ ЄВРОПАА)))
Коп Показати IP 4 Лютого 2018 10:54
На хр*на я плачу податки? Скоро стану бляхарем. Не розмитнюй,нічого не плати в казну і таксуй собі. В державі хаос.
ігор луцький до Коп Показати IP 4 Лютого 2018 11:23
В нормальній державі над людьми так не знущаються.
Антон до Коп Показати IP 4 Лютого 2018 12:29
Нещастя а які ти податки платиш? Вища влада в країні їх платить? ))) Риба гниє з голови!
Дезіменний Показати IP 4 Лютого 2018 14:41
Податок... Навіщо? Щоб Президент ще лишній раз злітам відпочити на 500тис$ Питання а звідкі в нашої влади такі статки? Коли дасте відповідь тоді і всі задумаються чи потрібно платити чи ні
Тетяна Показати IP 4 Лютого 2018 15:00
Нехай на своїх лахах ризикують тільки своїм життям та життям своїх близьких, а не пасажирів.
Олег Показати IP 11 Лютого 2018 13:29
Та маршрутка другiй рiк поспiль `iзде ,цiкаво переза`iзд робив