USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поліцейське авто в центрі Луцька їздило тротуаром

5 Квітня 2016 19:33
Автомобіль з номерними знаками поліції порушив відразу декілька правил дорожнього руху на центральному проспекті міста.

Про це у Фейсбук-спільноті «АвтоАндони Луцька» повідомив користувач Вова Квятковський.

На відео видно, як універсал SkodaFabiaз синіми номерними знаками «0070» поблизу головного корпусу Східноєвропейського національного університету здає назад на пішохідний перед. Після чого виїжджає на проспект Волі та продовжує рух у напрямку ЦУМу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Поліцай Показати IP 5 Квітня 2016 19:38
Нам все можна. Ми влада.
Пох Показати IP 5 Квітня 2016 19:48
І що порушив Вовка д* біл
лучанка Показати IP 5 Квітня 2016 20:21
А мене вчора біля "ТамТаму" на пішоходному переході ледь не збила патрульна поліцейська машина. Добре, що встигла вчасно відскочити назад! І лише тоді, коли вони проїхали ледь не по моїх ногах, спромоглися включити сирену. Спішать вони, бачите-но, а тут ходять всякі! Так злякалася, що, на жаль, не роздивилася номери.
Свідок до лучанка Показати IP 5 Квітня 2016 21:59
Сирену включили ПЕРЕД переходом,але людей переходило багато.
лучанка до Свідок Показати IP 5 Квітня 2016 23:57
Мабуть, Ви були свідком не того випадку, тому що дорогу я переходила одна (дорога на міст). І сирену вони включили ПІСЛЯ переходу. Неслися прямо на мене і либились. Таке собі сафарі!
Лучанин Показати IP 5 Квітня 2016 21:15
Шпига це бардак і анархія. З ним так завжди. Біжи Петрик біжи...
Лучанин до Лучанин Показати IP 6 Квітня 2016 12:52
То не бардак і анархія? Конкретно прізвище назвіть.
вовочка Показати IP 5 Квітня 2016 23:03
А щє вони сц*ли під стовпом сам бачив як йшов з школи.
До Вовочки Показати IP 6 Квітня 2016 07:01
В 23 годині треба повчити уроки і лягти спати,а не гуляти по інтернету
До Вовочки Показати IP 6 Квітня 2016 07:02
В 23 годині треба повчити уроки і лягти спати,а не гуляти по інтернету
Бос Показати IP 6 Квітня 2016 08:40
Вчора це авто обганяло мене по Волі
Марія Показати IP 6 Квітня 2016 09:58
поліцейське авто лише двох марок..роззуйте очі
волиняка Показати IP 6 Квітня 2016 10:24
Пішохідний перехід це не продовження тротуару, а місце позначене для переходу проїзної частини пішоходами де їм надано перевагу.А перед тим як стрімголов летіти через дорогу треба зупинитись і переконатись що це беспечно ДЛЯ ВАС! Загалом дивлячись по обставинах пропустити авто.Чомусь при зіткненні авто-пішохід, перевага залишається набоці авта.