USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Рух по Соборності у Луцьку обмежать відзавтра

13 Серпня 2014 14:31
Рух транспорту проспектом Соборності зупинять з 14 серпня, - інформують у прес-службі міської ради.

У зв’язку з ремонтом дорожнього покриття по проспекті Соборності, з 14 серпня до завершення робіт призупинять рух транспорту цим проспектом. Зауважимо, рух обмежать в одному напрямку – від перетину з вулиці Гордіюк до вулиці Кравчука.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Микола Романюк.

Цим документом доручено виконавцю робіт – ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» встановити необхідні попереджувальні знаки на проїжджій частині проспекту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 14:39
Тільки у нас все обмежують та забороняють.
віто до Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 15:59
аноніме, ти що небудь корисне робиш, чи тільки сидиш біля клави? Чи тобі саме за це платять?
Корінний лучанин до віто Показати IP 13 Серпня 2014 17:32
Йому саме за це платять! Бо днює і ночує біля компа та на все ПЛЮЄ ЖОВЧЮ, щоб то не було , навіть на ДОБРЕ ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ!!! Ви написали йому, а він раз і зіскочив на іншу тему, бо тут , вибачте, вже нагадив, або ще шукає коментар щоб і там НАСВИНЯЧИТИ . Це у нього метод 25-го кадру.
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 13 Серпня 2014 18:19
Завтра почну хвалити все.
Sieger Показати IP 13 Серпня 2014 14:51
Знову декілька заплаток асфальтових накладуть на найбільші ями, а потім не дадуть асфальту засохнути і відкриють рух. За місяць все повернеться на круги своя і вся ця "робота" коту під хвіст.
ІМХО до Sieger Показати IP 13 Серпня 2014 14:56
Ти точно знаєш? Бо я наприклад знаю, що ремонт буде капітальний, як по Перемоги!
Наталія Показати IP 13 Серпня 2014 14:59
Не забудьте,будь-ласка, поремонтувати і вул.Інтернаціоналістів (біля магазину "Славутич"). Там скоро машини будуть провалюватись.
тактак до Наталія Показати IP 13 Серпня 2014 16:01
Роблять одну вулицю і велику, а вам вже давай "відростки" ремонтувати?! Дайте хоча б це зробити! От що за люди трах-тібідох-тібідох...?!
гість Показати IP 13 Серпня 2014 15:49
А решта Соборності ремонту не потребує? Від Аверсу до ТамТаму?
місцевий до гість Показати IP 13 Серпня 2014 15:59
Гостюй далі!!! Від Гордіюк(від кільця) і до Кравчука(з Соборності з'їзд на право до Варшавки) це і є ВСЯ Соборності!!! Вивчи напрямки вулиць спочатку!!!:)
св до imxo Показати IP 13 Серпня 2014 15:55
поїдь на грабовського подивись капремонт. і все...
? Показати IP 13 Серпня 2014 17:33
Так обмежать чи зупинять?!
оксана Показати IP 13 Серпня 2014 19:43
А маршрутки i тролейбуси будуть ходити?
лучанка Показати IP 13 Серпня 2014 21:48
А людям повідомили по якому маршруту громадський транспорт ходити буде? Там велика ділянка і багато транспорту ходить і щось повідомили? Чому все через (_!_) що за влада?!!!
лучанин Показати IP 13 Серпня 2014 23:35
Що за хня.. пр.Соборності ремонтують щороку...вул.Шота Руставелі вже 30 року ніхто не латає.. в цьому році бровки поставили і щебню сипнули щоб машини не провалювались у прірви .. і це все???? А асфальт покласти ?? ..вашу мать.. Романюк..доводь справу до кінця.. бо будеш безробітний..