USD 26 26.25
  • USD 26 26.25
  • EUR 29 29.35
  • PLN 6.75 6.83

У Луцьку Hyundai та Cherry не поділили перехрестя. Фото

Дорожньо-транспортна пригода за участю двох легковиків сталася зранку 26 червня в Луцьку.

Про це у групі «Автоандони Луцька» повідомив Макс Ва.

Так, близько 10 години на перетині вулиць Огієнка та 8 березня зіткнулися Hyundai та Cherry.

Як видно на світлинах, у автомобіля Cherry внаслідок зіткнення зі сторони водія повністю пом’ятий бік.

На місце події викликали також «швидку», проте, як стало відомо Інформаційному агенству Волинські Новини, постраждалі відмовилися від госпіталізації.
Загрузка...
Коментарів: 13
ad Показати IP 26 Червня 2018 10:44
Блях нема? Розходимся....
Євробидло до ad Показати IP 26 Червня 2018 11:09
То ж бачиш що ніхто не втік з місця ДТП - значить немає блях.
da до Євробидло Показати IP 26 Червня 2018 11:29
Бідняжка.... Їх же так тяжко шукати. Ще ніодного не найшли
Євробидло до da Показати IP 26 Червня 2018 11:36
Я розумію що ви бляхарі постійно порушуєте закон (будь то прострочена бляха, чи хабар на кордоні, чи втеча з місця ДТП), але культурні і заможні люди не втікають з місця ДТП, так як мають страховку і фінанси компенсувати завданий ущерб..... навідміну від Вас, бомжів.
fa до Євробидло Показати IP 26 Червня 2018 11:50
Скажи це культурному і заможному Мігасу) Да да, тому самому, пяному укрбляхарю який на пішохідному переходу збив двох людей зі спущеними штанами коли йому маленькими ручками теребонкали за кермом, який поїхав дальше і добив ще пару авто. Бачиш, навіть з твоїх правил бувають виключення) Ще будуть в тебе аргументи? Мб статистику піднімеш, де буде вказано скільки ДТП було, скільки втікло і тд. В процентному співвідношенні. Мб тоді побачиш, що ти пишеш просту ахінею)
Євробидло до fa Показати IP 26 Червня 2018 12:00
Не відповідатиму на твій провокаційний пост.
ff до Євробидло Показати IP 26 Червня 2018 12:04
Слів защітан?
Євробидло до ff Показати IP 26 Червня 2018 12:27
Атавіста та та та?
f до Євробидло Показати IP 26 Червня 2018 12:45
На більше я і не розраховував)
Євробидло до f Показати IP 26 Червня 2018 13:01
На більше ти і не заслужив.
ff до Євробидло Показати IP 26 Червня 2018 13:21
Слів защітан! )
Проти Показати IP 26 Червня 2018 11:39
На тому перехресті кожен місяць кілька аварій. Не вже не можна прийняти якісь міри, хоч положити поліцейського.
666 до Проти Показати IP 26 Червня 2018 12:07
Треба там поставити поліцейського!