USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку згорів «Мерседес»

17 Жовтня 2014 17:47
У Луцьку в ніч на 17 жовтня згорів автомобіль Mercedes.

Пожежа трапилася у дворі на вулиці Івана Франка, 44, - інформує ВолиньPost.

Як розповів начальник Луцького міськвідділу міліції Ігор Муковоз, очевидних ознак підпалу немає. З його слів, автівка загорілася о 2:15 ночі.

Ігор Муковоз також повідомив, що хоча очевидних ознак підпалу немає, але кримінальне провадження все ж відкрили.

Начальник луцької міліції додав, що машина належить київському власнику, а тут нею користувався його товариш.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 17 Жовтня 2014 18:40
Що він плете, підпал наяву, а розкрити мізгів не хватає
иван до Лучанин Показати IP 17 Жовтня 2014 19:04
а він хто експерт ? речник від пожежной частини? та крім того е ще прокурор він по любому вичитае і проток місця подіі и заклчення екпертизи : а якща ще пару згорить автомашин перед виборами ? тоді що буде плести що грім вдарив бо машина іпортна ?
Всезнайко до Лучанин Показати IP 17 Жовтня 2014 19:31
Так, жодної ознаки підпалу ):
Правдоруб Показати IP 17 Жовтня 2014 18:50
А ти Лучанин мазу не тяни за модного, як прийшло так і пішло
Лучанка Показати IP 17 Жовтня 2014 20:18
Хто володіє інформаціє про підпальників напишіть, буду дуже вдячна
іван до Лучанка Показати IP 17 Жовтня 2014 20:22
та повинні володіти ті кому держава за цью роботу платить зарплату : Шпига и муковоз
Наташі до Лучанка Показати IP 17 Жовтня 2014 21:28
Мабуть злочинці
Долг до Лучанка Показати IP 17 Жовтня 2014 21:31
Прийшов до Наталки а там олежка
Правий сектор до Лучанка Показати IP 18 Жовтня 2014 15:16
Це ми почали проводити люстрацію, звідки в державного чинуші такий мерседес, квартира та ін. Гламурного в сміттєвий бак і на схід воювати.
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 20:30
це мерс з номером аа0202
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 20:35
Круто! А прокуратура і управління міліції зовсім поруч. Схоже Шпига не зумів взяти під контроль місто, якщо в нього під носом таке твориться!!! чи це ці підпалювачі його і коронували?
гусь Показати IP 17 Жовтня 2014 22:56
це ж автомобіль начальника слідства міліції Нововолинська, щось дуже схожий...
сілуян Показати IP 18 Жовтня 2014 08:33
Це просто свято якесь!
Zz Показати IP 18 Жовтня 2014 09:33
да... чистая работа...
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2014 13:55
Щось мені не віриться, щоб у такому автомобілі проводка замкнула. Спишуть на недопалок у попільничці.
бандера Показати IP 18 Жовтня 2014 14:53
такі мерседеси за 100тися доларів сам по собі не загорються.
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2014 19:48
та повне каско страховку замутили