USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

В учасниці шоу «Холостяк» у Луцьку вкрали автомобіль

28 Вересня 2019 12:11
В учасниці проекту «Холостяк» Іванни Гончарук з Луцька викрали позашляховик марки Nissan.

Про це лучанка повідомила на своїй сторінці в Інстаграмі.

За словами «холостячки», відсутність автомобіля вона помітила вранці.

«Добрий» ранок почався не з кави, а з викрадення машини. Будь ласка, якщо хтось її бачив в Луцьку чи в інших містах, повідомте мені», – звернулася Іванна.

З її слів, автомобіль має характерне пошкодження заднього бампера, за яким його можна впізнати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Анонім Показати IP 28 Вересня 2019 13:16
,Всьо нажито нєпосільним трудом - всє погібло!
віка Показати IP 28 Вересня 2019 13:46
Як прийшла так і уйшла )
Активіст Показати IP 28 Вересня 2019 14:31
Можливо забула де вчора залишила. Так буває...
Активіст Анонім Віка Показати IP 28 Вересня 2019 15:28
Чого ви такі злі? Не знаю як те авто було зароблене, але не продажем наркотиків, не за рахунок чиєїсь смерті, не корупцією. Якби ваші ланцюги обірвались, ви б точно когось покусали.
Andrij до Активіст Анонім Віка Показати IP 29 Вересня 2019 22:06
ТП на 100 % , словарный запас как у 3 летней и жестикуляция наркоманки.... ей коров пасти а не машинке с коцнутым бампером вышивать...
Оля Показати IP 28 Вересня 2019 16:07
Нормально так...Люди за все життя купити не можуть, а ця краля уже?Ну хай скаже яким місцем заробила.
123 до Оля Показати IP 28 Вересня 2019 21:11
Твоя проблема, мадам, що ти в упор не розумієш, що заробляють в наш час не тільки якимось місцем. Ще і голову для того використати можна
Коля до 123 Показати IP 29 Вересня 2019 21:01
Можна і голову використовувати, в ній теж є дирка.
Саша до Оля Показати IP 29 Вересня 2019 01:56
Оля а де ти працюєш?
Вася Показати IP 28 Вересня 2019 16:57
Автомобіль то для сімейних людей з дітьми. А вона може і на велосипеді чи маршрутці їздити.
Мася до Вася Показати IP 28 Вересня 2019 20:27
Не вам це вирішувати це точно!
Я Показати IP 28 Вересня 2019 17:39
Пффф яка вам всім різниця як вона його заробила, у вас вона його точно не забрала, оце в людей заздрощі, самому не хватає клепки заробити то і в інших нехай буде все ще гірше
Лучанка до Я Показати IP 28 Вересня 2019 20:15
100% написав мужик з пивним животом, який все життя лежить на дивані і думає, що йому все з неба має впасти. Хлопче, підніми свою п‘яту точку, зроби хоча б щось і будеш мати не тільки автомобіль, а то окрім нити більш нічого і не навчився)))))))
Вася до Лучанка Показати IP 30 Вересня 2019 14:21
А нащо мені автомобіль? Мені нема куди ним їздити. Все необхідне мені є поруч.
Лучанка до Я Показати IP 28 Вересня 2019 20:17
Попередній коментар адресований Васі, який і є «Вася по життю»))))))
Саша Показати IP 28 Вересня 2019 18:11
які противні задрісні люди
777 55 Показати IP 28 Вересня 2019 20:06
Сонечко, не плач... Скоро знайдеться! .
Саша Показати IP 28 Вересня 2019 20:21
Злюки-Не заздріть,машину вже вкрали!)
волиняка Показати IP 28 Вересня 2019 20:29
Українці у всій красі! Заздрощі, ревнощі, озлобленість... Як ви так живете? Ну і не дивно - от вони риси "справжніх" українців! Соромно, що такі поруч живуть! :(
Тато Іванки Показати IP 28 Вересня 2019 21:40
Активіст ,Анонім ,Віка ,Оля можливо когось і забув , в житті Ви напевно хороші люди , але мені соромно читати від вас в адрес моєї донечки такі слова . Ви особисто напевно і не знайомі з моєю Іванкою ,але образ виливаєте дуже багато . Коротенько про авто , Воно було придбано для сімі і лише по документам числилось На Іванку . Хороші мої ,ми з мамою Іванки працюємо дуже багато , і повірте авто придбали за свої не за ваші кошти ,не заздріть ,це риса не хороша ,і Ви знайте якщо в майбутньому колись побачите молоду красуню за кермом авто ,памятайте , за нею стоіть її сімя ,братік ,сестричка ,тато ,мама . Вам хороших снів і любіть один одного , бо завтра на нашому місці (не дай Господь ) може бути хтось і вас . Надобраніч.
Анонім до Тато Іванки Показати IP 28 Вересня 2019 23:34
Гарні слова. Дякую за терпіння і доброзичливість. Добре знати, що нас оточують і хороші люди теж.
Валентина до Анонім Показати IP 29 Вересня 2019 23:44
Ви знаєте, це правильні слова . Ми також сім'я, які працюємо багато і найобразливіше те що у простих людей крадуть авто, не в тих хто живе на хабарях . У нас вкрали автомобіль, а саме головне, що від поліціїї нічого не добєтесь, бо вона продажна. Прості поліцмени ловлять, а верхушка за бабло відпускає. Якщо ви читаєте це "шановна поліція", то ви розумієте про що я і дуже вдячна за вашу підтримку.
Андрій до Тато Іванки Показати IP 28 Вересня 2019 23:34
Шановний Тато може Ви та Ваша Мама хороші люди, припустимо, що і Ваша дочка порядна людина та в українській традиції було засуджувати "гулящих дівок" тому участь вашої дівчинки в сумнівному проекті є прямим відображенням думки про неї як такої, що не заробила на машину а насо...ла! тому ось така і реакція..
таксИк до Тато Іванки Показати IP 28 Вересня 2019 23:57
Гарно сказали! можливо ваше авто варто шукати в Кузнецовску...
Йосип до таксИк Показати IP 29 Вересня 2019 07:03
Я думаю що потрібно передивитись камери по Львівській трасі
Андрій Показати IP 28 Вересня 2019 22:41
машина буде ще краща щось потрібно зробити з зубами та нервами
Ромчик Показати IP 28 Вересня 2019 22:58
Іванка, то не твої друзі-наркомани випадково твою машину в тебе поцупили???
До ТАТО Показати IP 28 Вересня 2019 23:15
То шо у вас вкрали авто то ше не саме страшне ,і слава БОГУ у вас ніхто не загинув в АТО кого ви знали особисто і вас це не мучить. Але ви тоже красавци можна було б купити машину і попроще . Коли ваша доня їздить на тому джипі( в Луцку таких багато) невже ви думаєте шо люди які її бачитимуть будуть думати чи казати яка вона молодець, яка вона розумна,яка вона успішна ? я чомусь думаю шо такого мабуть не буде (на фоні останіх подій в Україні після 2014 року).Так шо в якійсь мірі ви шановний тато зробили Іванці самі того не підозрюючи *медвежу* послугу. Ну і на остонок через такі дрібниці Господа прошу не турбувати.
Вася Показати IP 29 Вересня 2019 07:25
Донька в менше/простіше авто не поміщалась?)
777 Показати IP 29 Вересня 2019 09:34
событие на всю страну.
БєльскаЯ Показати IP 29 Вересня 2019 11:02
хай таточко почитає за доцю що писали неодноразово дописувачі цього ресурсу під час її карколомної кар'єри і трохи збавить темп. позитиву ніхто не бачив і не побачить. є купа достойних і скромних людей, що потребують співчуття і допомоги. Ви точно не з тих хто поспівчуває і допоможе! Але і ви не отримаєте цього від краян.
Їван до БєльскаЯ Показати IP 30 Вересня 2019 11:36
Дійсно так і є. Це дві різні касти людей. Власники такого добраь вважають себе високою расою, їм однозначно не притаманні такі риси як співчутливість та бажання прийти на допомогу. Це черстві, глухі і байдужі до чужої біди люди. Бідний останнім поділиться, а чим багатший - тим скупіший. І не треба кричати, що не всі вони такі, що є між ними багато порядних і т.п. ВСІ!!!! Або майже всі!
Миколай Показати IP 29 Вересня 2019 20:43
Скільки ж у нас д...білів на Волині(((((Скільки бруду в мізках.((((Немає ні співчуття,ні підтримки((((Всі про свою ср@ку переживають((((Чмошніки!!!
Patriot Показати IP 29 Вересня 2019 21:58
Это ж толпой наверное порвали бы любого, у кого авто дороже 20-ти тыс. $.
Анонім до Patriot Показати IP 30 Вересня 2019 11:30
Не переживайте, такое авто сейчас у каждого второго, что-то никого не рвут
пенсіонер Показати IP 30 Вересня 2019 11:25
У дівчини горе,треба допомогти,а не обсирати її у коментарях.
Їван до пенсіонер Показати IP 30 Вересня 2019 11:58
Шановний, а хто кого обсирає??? Покажіть хоч один такий коментар !!! Люди правду говорять
Тарас Показати IP 30 Вересня 2019 11:29
Дааа, скільки гнилі в наших людей. Зараз така машина є в кожного 3. Оці коментарі це є показник того, хто тут сидить і коментує. Це просто заздрісні люди які тільки шукають де підісрати. Я хотів би особисто побачити очі кожного чи змогли б ви в очі таке сказати, як можете тут написати. знали б ви особисто хоч когось з цієї сім‘ї то навіть і думки такої у вас не пролетіло. Ніхто не думає головою, тільки дупою. Соромно. А хто там що за шоу казав то замість того щоб сидіти вдома на дивані і дивитися, то треба було підняти дупу і піти щось робити, то може б ви тоже вже мали б такий автомобіль.
Їван до Тарас Показати IP 30 Вересня 2019 11:39
А навіщо "піти щось робити", якщо дійсно можна просто "підняти дупу"
Їван до Тарас Показати IP 30 Вересня 2019 11:40
Отаким "підйомом дупи" якраз і заробляються такого типу машини
Тарас до Їван Показати IP 30 Вересня 2019 12:47
Мені прикро що тобі доводиться заробляти дупою. Пле це твій вибір, значить подобається. От з чого ти взяв що люди правду говорять. Всі говорять а хоч один якісь докази надав, щоб в пусту не говорити. Залетів тут кидаєшся на всіх.