Луцьк у серпні гулятиме 4 дні поспіль
Святкування державних та місцевих свят у серпні розтягнеться на чотири дні – з 21 серпня до 24.
Про це під час оперативної наради 29 червня повідомив луцький міський голова Богдан Шиба.
Він зазначив, що святкування розпочнуться 21 серпня, коли луцький футбольний клуб «Волинь» прийматиме Донецький «Шахтар». Опісля 22 серпня Луцьк відзначатиме 925-річчя, на день пізніше день прапора і завершаться гуляння 24 серпня Днем незалежності.
Окрім цього з 19 по 25 серпня в місті триватиме фестиваль «Поліське літо з фольклором».
Шиба зазначив, що місто активно готується до свят. Зокрема, театральну площу очікує реконструкція.
«Місто повинне мати гарний вигляд не для гостей,а для нас – лучан. Гостям все і так завжди сподобається, а от для себе необхідно постаратися», - зазначив Шиба.
Нагадаємо, що як повідомляв 2 червня заступник голови Анатолій Пархом’юк, грошей на святкування в бюджеті не виділено.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Відновлюють внутрішню опору людей: як у Луцькій районній лікарні працює Центр ментального здоров’я
Сьогодні 19:52
Сьогодні 19:52
Мотоцикл врізався у припарковане авто: повідомили деталі ДТП на Волині, у якій загинув військовий
Сьогодні 19:13
Сьогодні 19:13
На щиті повертається воїн з Волині Павло Войтович
Сьогодні 18:54
Сьогодні 18:54
Рада ухвалила закон про «промисловий безвіз» із ЄС
Сьогодні 17:36
Сьогодні 17:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.