USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцькому районі викрили підпільний цех з переробки бурштину. ФОТО

10 Вересня 2015 14:05
Працівники оперативного та слідчого управління виявили у Луцькому районі підпільний цех з переробки сирцю бурштину та вилучили партію сонячного каміння вартістю 870 тисяч гривень. Про це повідомляє "Четверта влада" з посиланням на прес-службу ГУ ДФС у Волинській області.

В рамках проведення операції «Рубіж-2015» працівники оперативного та слідчого управління ГУ ДФС у Волинській області, протидіючи злочинності у сфері видобутку та реалізації бурштину, в одному з населених пунктів Луцького району виявили підпільний цех з переробки сирцю бурштину.

На час проведення оперативних заходів в цеху працювало 3 особи. Працівники податкової міліції за місцем обшуку виявили та вилучили 2,8 кілограма сирцю бурштину та 0,2 кг обробленого каменю, який ймовірно готувався для незаконного вивезення до країн Євросоюзу, а також 9 станків для оброблення каменю бурштину.

В цей же день, під час продовження проведення оперативних заходів в місті Луцьку на двох об’єктах приватної власності виявлено місця накопичення бурштину, де оперативники вилучили 6,6 кілограма сирцю бурштину та 0,6 кілограма обробленого каменю, який ділки ймовірно мали намір реалізувати в країнах Євросоюзу та ще одну партію сирцю бурштину в кількості 2,8 кілограма та одну мотопомпу для видобутку сирцю цінного каміння.

Орієнтовна сума вилучених в рамках проведення операції «Рубіж-2015» товарно - матеріальних цінностей становить 1,2 мільйона гривень, в тому числі, вартість бурштину - 870 тисяч гривень, обладнання – це - станки для обробки, мотопомпа - 330 тисяч гривень, - зазначають в оперативному управлінні ГУ ДФС у Волинській області.

За даним фактом триває досудове розслідування.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Оглядач Показати IP 10 Вересня 2015 14:14
Хлопці навіть стільців нормальних для зручної роботи не мали. А на останньому фото виїзна нарада оперопувноважених? :)
Іван Показати IP 10 Вересня 2015 15:00
Сподіваюся,виявили ці ж самі податківці,які нібито знищили конфісковані цигарки,що потім знайшлися в одній з фур,що везла контрабандні сигарети ?
лучанка Показати IP 10 Вересня 2015 17:23
І що тут страшного?вони що вбивали ,гвалтували,спокійно працювали для того щоб жити,а ці ж "мєнти"що вилучили бурштин вони його і перепродатуть,бо при владі у нас в місті Собаки!
ооо до лучанка Показати IP 10 Вересня 2015 17:44
а нізя, яйценюх чеченський рильце туди не міг макнути
Мага Показати IP 10 Вересня 2015 17:51
краще боролися з правопорушеннями і злочинами а не маскарад розводили б ці " правоохоронці".
лучанин Показати IP 10 Вересня 2015 18:07
Ну ось, нарешті, хоч хтось з правоохоронців взявся за "бурштинщиків" на Волині!!!!!
копач до лучанин Показати IP 10 Вересня 2015 22:38
тебе що жаба душить ну і живи на одну зарплату якщо ти її маєш а може тобі малі взятки дають того й скиглиш а ці люди піднімають те що дає їм вижити вони хабарі не беруть а тяжко трудяться
лучанка до лучанин Показати IP 10 Вересня 2015 19:00
А вони чим вам заважають???????????
Анонім Показати IP 10 Вересня 2015 22:47
природу нищать