USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцькому замку обрали найгарнішу «Волинську княжну»

13 Липня 2015 21:00
У стінах славетного Замку Любарта відбувся фестиваль історії, краси та жіночності «Волинська княжна-2015». Під час конкурсу члени журі обрали шістьох переможниць у найкращих, на їхню думку, історичних костюмах.

Зауважимо, що лучани та гості міста мали можливість насолодитися дійством уже вдруге. Щоправда, минулого року через буремні події на сході країни фестиваль скасували.
Нагадаємо, у 2013 році під час фестивалю «Волинська княжна» організували видовищне дійство із концертом. Були театралізовані вистави, лицарські бої, діяв традиційний ремісничий ярмарок та проводилися майстер-класи від народних умільців.

Тож, учора, 12 липня, у Луцькому замку події розгорталися навколо конкурсу середньовічної краси, участь у якому брали всі охочі жінки незалежно від віку, статури, чи статусу.

Зі слів організаторів дійства, основним критерієм цьогорічного конкурсу була саме фантазія учасниць і бачення свого образу у контексті стародавньої краси.

Окрім безпосередньо самого змагання серед красунь, гості заходу мали змогу постріляти з козацьких гармат, лука, а також приміряти на себе образ справжнього середньовічного лицаря, фехтуючи на мечах.
Не обійшлось і без традиційного ярмарку народних промислів, під час якого організували низку найрізноманітніших майстер-класів, зокрема, з виготовлення прикрас для волосся, плетіння вінків, гончарного мистецтва тощо.
Варто зауважити, що цьогоріч у конкурсі автентичної краси за право здобути титул «Волинської княжни» змагалося 16 учасниць.

Серед них:

1 Ліана Капітула
2 Раїса Цісарук
3 Юлія Хімочка
4 Ольга Сорока
5 Анна Романчук
6 Юлія Нестеровська
7 Юлія Мартинюк
8 Ядвіга Панова
9 Наталія Аршулік
10 Іванна Хом’як
11 Христина Хворост
12 Юлія Зань
13 Яна Власюк
14 Марія Мазурок
15 Анна Рекретюк
16 Анастасія Прокіна
Окрім безпосереднього дефіле, номінантки продемонстрували декілька середньовічних танців, та трішки розповіли про свій внутрішній світ.
До складу компетентного журі увійшли: артистка волинського обласного музично-академічного театру імені Тараса Шевченка, заслужена артистка України Світлана Органіста, голова ГО «Асоціація регіонального розвитку» Петро Гоцалюк, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, співачка Галина Конах, засновник і організатор перших конкурсів краси на Волині, володар титулу «Кращий продюсер» (Голівуд, США) Віталій Іваницький, заступник голови правління «Едельвіка» Євгенія Переходько.
Зі слів співорганізатора фестивалю «Волинська княжна-2015» Петра Гоцалюка, у порівнянні з фестивалем, який проводили у 2013 році, костюми учасниць – просто чудові й абсолютно неповторні.

«Видно, що кожна конкурсантка доклала неймовірних зусиль для створення свого неповторного та гармонійного образу. Надзвичайно важко вибрати серед такої кількості красунь найкращу. Важкий вибір – вибрати з усіх дівчат лише одну», – зазначив він.
Як зауважив організатор перших конкурсів краси на Волині Віталій Іваницький, це дійство – не тільки конкурс краси, а й своєрідний фестиваль, що має власний бренд.
«Він може повністю конкурувати з іншими фестивалями на теренах області та країни. Тобто, з впевненістю можу сказати, що «Волинська княжна» – це дійство, що ступило на один щабель в когорту мистецьких імпрез Волині. Всі жінки, які брали участь у конкурсі – мужні і красиві, яких оцінювати просто неможливо. Кожна жінка та дівчина – вона красива і чарівна по-своєму», – зауважив володар титулу «Кращий продюсер» (Голівуд, США).

Лише близько 23 години оголосили імена переможниць. Найкращою серед найкращих визнали учасницю під номером 10 Іванну Хом’як, яка й здобула звання «Волинська княжна-2015».
Друге місце і перемогу у номінації «Княжна Луцького замку» отримала конкурсантка, яка виступила під номером 2, Раїса Цісарук.
А звання «Міс глядацьких симпатій» виборола дівчина в образі волинської мавки Юлія Мартинюк.
Ще трьох учасниць, Ліну Капітулу, Юлію Хімочка та Анну Романюк журі відзначило та відібрало для подальшої роботи з ними.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
лучанка Показати IP 13 Липня 2015 22:28
а судді хто?...
Hollywood Показати IP 13 Липня 2015 22:42
Я перепрошую а що продюсював найкращий продюсер Hollywood,пан Іваницький як завжди у свому репертуарі.
Ги до Hollywood Показати IP 13 Липня 2015 23:50
А він скрізь свого писка пхає, де халява і дешевий популізм
Анатоль_ Показати IP 13 Липня 2015 22:46
У Нововолинську також живе одна дуже розумна жіночка-холостячка з вищою освітою! Нововолинці її між собою називають нововолинська княжна!
глядач Показати IP 13 Липня 2015 22:56
Нарешті організатори згадали за квіти цього року, а то позор був у 2013 році - ні однієї квітки. І навіть якась відзнака у переможниці з'явилася.
ха ха ха Показати IP 13 Липня 2015 22:59
"у порівнянні з фестивалем, який проводили у 2013 році, костюми учасниць – просто чудові й абсолютно неповторні" - якесь не подобство. а що у 2015 році краще? Чи це пан Гоцалюк ображає конкурсанток 2013 року. Аж чекаю що він скаже гидотного про цьогорічних конкурсанток у 2016 році. Ха ха ха
лучанка Показати IP 13 Липня 2015 23:37
Хімочка то просто чудо в пірї
Свєта до лучанка Показати IP 13 Липня 2015 23:48
Це ота, що нагуляла 3 дітей з різними мужиками? Б..... ще та
Аня до Свєта Показати IP 14 Липня 2015 08:11
Не знаю хто та Хімочка,але бачу її постійно на всяляких конкурсах, от нещодавно красувалася ця "звєзда" на параді наречених у Луцьку ( чи може я помиляюся?). Чим вона така "знаменита",що всюди лізе: як по фото дивитися - то ні рожі,ні кожі...
Свєта до Аня Показати IP 14 Липня 2015 09:34
коментар було видалено
лучанка до Свєта Показати IP 14 Липня 2015 09:56
а яке вам діло до того, з ким вона дітей нагуляла?
лучанка до лучанка Показати IP 13 Липня 2015 23:52
А ведуча, Ліза Шубко, така сама.
Koza4ok Показати IP 14 Липня 2015 01:14
А коли опублікують найгарнішу? бо туту не видно...
:) до Koza4ok Показати IP 14 Липня 2015 10:30
все добре видно!
Анонім Показати IP 14 Липня 2015 06:44
Історичні костюми? Плаття на випускний то до якої епохи тоді?
Думка Показати IP 14 Липня 2015 09:16
Гарна княжна, її образ найбільш наближений до княжної, бо деякі справді як на випускний прийшли. А Ядвіга то мабуть думала, що це конкурс "Наречена Дракули".
Лучанин до Думка Показати IP 14 Липня 2015 09:52
якщо ви не в темі, то я скажу. То був образ вікторіанської епохи
Думка до Лучанин Показати IP 14 Липня 2015 11:31
Вікіпедія каже , що Вікторіа́нська епо́ха — період історії Великої Британії, який хронологічно приблизно збігається та пов'язується з правлінням королеви Великобританії Вікторії (1837—1901). До чого тут українське князівство?
Лучанин до Думка Показати IP 14 Липня 2015 11:39
до того, що в дівчат не було ЖОДНИХ обмежень по епохам та краінам! Ні де не зазаначалося, що костюми мають готуватися виключно на український мотив. І не одна Ядвіга була на європу спрямована.
Думка до Лучанин Показати IP 14 Липня 2015 12:33
Ви мабуть Ядвіга або її придворні))))))))А сама назва "Волинська княжна" сама за себе не говорить???
Лучанин до Думка Показати IP 14 Липня 2015 12:50
Просто не міг пройти повз ваш комент))) Давайте поглянемо на Машу, яку представляли як іспанскю Кармен, на Юлю Хімочку, яка була представлена як французьска витонченність. Ще пам'ятаю Юлію в зеленому платті, яку теж представляли як даму з середньовічної Європи. Про яку "Волинську" можна казати? Це я ще інших просто не помню.
Думка до Лучанин Показати IP 14 Липня 2015 14:44
То я, власне, і хотіла сказати. що та дівчина, яку обрали . відповідає темі конкурсу. А те, що до прикладу приведено пані Ядвігу, то просто випадково, бо виділялася з поміж тих , хто не відповідає.Прошу вибачення, мені зовсім не хотілося образити саму дівчину.
Лучанин до Думка Показати IP 14 Липня 2015 15:45
просто в Ядвігі був продуманий і детальний образ. Але так, не наша, не наша)))))
Лучанка до Лучанин Показати IP 14 Липня 2015 15:03
ну,якщо хімочка витонченість, то я тореадор
таке враження, що в Показати IP 14 Липня 2015 09:24
таке враження, що в Луцьку немає гарніших дівчат!
анонімус до таке враження, що в Показати IP 14 Липня 2015 11:23
є тільки вони на такі конкурси не ходять
Лучанин до таке враження, що в Показати IP 14 Липня 2015 11:25
Який рівень заходу - такі й дівчата
пунька до Лучанин Показати IP 14 Липня 2015 11:48
то зробіть щось краще! І по рівню і по дівчатам. А то всі вміють потім критикувати . Добре що хоть щось у Луцьку відбувається
:) Показати IP 14 Липня 2015 10:20
оператор молодец! Такі фотки класні!
Ліза Показати IP 14 Липня 2015 10:53
А журі ну дуже вже "компетентне" Особливо Іваницький , пора на пенсію, скрізь носа суне обрид!
556 Показати IP 14 Липня 2015 11:09
коментар було видалено
Людо4ка Показати IP 14 Липня 2015 11:27
Бідні дівчата! Старалися, готувалися, а їх тільки "котексами" відзначили? Певно не пригощали й не годували навіть організація шик
Анонім Показати IP 14 Липня 2015 20:35
пншенрп
Микола Показати IP 25 Липня 2015 12:24
Такі заходи потрібні і добре коли вони проводиться. Можливо десь в чомусь і не вдосконалі , але як що щось робити то і результат буде. Одне погано - вхід 35 гр. -це не кожна молода людина і дитина собі позволить. От і не було стільки молоді як би хотілось.
Христина Khimochka Показати IP 25 Червня 2016 08:18
А куди моя що ділася що з нею зробили чому не дописали ще щось
Олександр Показати IP 13 Вересня 2016 23:34
#11 безподібна,тендітна та жіночна,Хворост Христина найкраща там.